3 dôvody, prečo je medzinárodné povolenie šoférov nevyhnutné pre váš ďalší útek

počas dvoch rokov neustáleho blokovania a obmedzení, a svet sa konečne opäť otvára. Teraz je najlepší čas na plánovanie tých veľmi potrebných pobytov a krásnych výletov do vašich vysnívaných destinácií. Ak ste častým cestovateľom, zvážte investíciu do medzinárodného povolenia šoférov (IDP) pred ďalšou cestou.

Foto: Pixabay

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Ultimate Roadtrip Experience v Rute 40 – Jazda po Patagónii v Argentíne

Jazda okolo roku 2017 Toyota Highlander vs The Toyota Rav4 Hybrid 2017

Ako získať medzinárodný vodičský preukaz na Filipínach

Kompletný sprievodca prenájom automobilov a jazdy na Filipínach (pre cudzincov)

Najlepšie spôsoby, ako sa obísť Mallorca

Obsah

Čo je povolenie medzinárodných šoférov?
Poskytuje vám bezpečnosť a bezpečnosť a pokoj
Umožňuje vám ísť bezpečnou a krásnou cestou
Zabezpečenie trvá iba 2 hodiny 1. Pripravte svoje požiadavky a vyplňte formuláre
2. Odoslať jasné a kvalitné fotografie
3. Umiestnite objednávku
4. Získajte schválenie

Zhrnutie

Čo je povolenie medzinárodných šoférov?

V súčasnosti 186 krajín sveta uznáva IDP. Je to oficiálny spis sankcionovaný OSN (OSN) a je relatívne ľahké získať. Nemalo by sa však mýliť s vodičským preukazom.

IDP je oddelený od vašej licencie; Po cestovaní budete potrebovať oboje. Je tiež potrebné poznamenať, že bude zodpovednosťou držiteľa IDP za preskúmanie usmernení cesty. To zahŕňa poznanie strany cesty na jazdu a požadované kontakty v prípade núdze. Mali by ste spoznať cestné usmernenia a politiky pre každú krajinu vopred.

V tomto článku pochopíte tri najlepšie dôvody, prečo oprávnenie medzinárodného vodiča (IDP) stojí za investíciu a kde sa môžete prihlásiť.

Poskytuje vám bezpečnosť a bezpečnosť a pokoj

Bolo by najlepšie, keby ste nezohľadnili hodnotu IDP z právneho hľadiska. Namiesto toho zvážte získanie jedného pre pokoj v prípade, že počas dovolenky narazíte na problémy.

Niektorí ľudia určite riadili motorové auto v cudzej krajine bez povolenia, najmä častých cestujúcich. Táto situácia je celkom bežná a existujú spôsoby, ako je potrebné povolenie. Platí to najmä v krajinách s nepotrebnými pravidlami ciest.

To však nie je to isté v každej krajine, hlavne neanglicky hovoriacich. Krajiny v prvom svete, ako je Japonsko, dokonca idú až tak ďaleko, že deportujú alebo zatknutí turistov, ktorí chytili jazdu bez povolení. Ako si pravdepodobne viete predstaviť, byť uzamknutý v zahraničí je útek Ender, ktorý by si nikdy nechcel mať.

IDP je oficiálny súbor preložený do desiatich rôznych jazykov vrátane arabčiny. To, že ste jedného zjednodušili, aby ste komunikovali s orgánmi v neanglicky hovoriacich krajinách.

Umožňuje vám ísť bezpečnou a krásnou cestou

Predstavte si, že budete schopní legálne riadiť motorové auto v 150 krajinách bez obáv z roztrhnutia alebo prepadnutia. Toto sa často stáva v oveľa populárnejších turistických destináciách. Dobrou správou je, že IDP to umožňuje úplne možné, čo je dôvod, prečo by ste sa mali uchádzať o jeden.

Povedzme, že si prenajímate RV, aby ste jazdili pozdĺž pobrežia Austrálie naplneného v prírode. Na ceste na ceste máte sedadlo v prednej rade na krásny výhľad, východ slnka a západy slnka a krásnu divočinu.

Možno snívate o plavbe ulicami Talianska vo Vespa pri prehliadke. Zastavenie pri najlepších kaviarňach pre nejakú pizzu a gelato je nevyhnutnosťou. Možno si vyberiete chuť slaného vzduchu, chutné pouličné jedlo a more neobmedzených ryžových polí v Indonézii.

Všetky tieto krajiny a oveľa viac prijímajú a ctia IDP ako oficiálny dokument. Môžete ho použiť na chránenie auta podľa vášho výberu pre svoju ideálnu dovolenku. Tu sa môžete pozrieť na kompletný zoznam krajín.

Zabezpečenie trvá iba 2 hodiny

Mnoho povolení tohto charakteru trvá dlho zabezpečenie, ale IDP nie je jedným z nich. Preč sú dni, keď ste museli vydržať dlhé čiary a ešte dlhšie čakacie doby.

S Medzinárodnou asociáciou šoférov môžete získať IDP za 2 hodiny po potvrdení. Pokiaľ ide o proces podávania žiadostí, môžete to urobiť v štyroch jednoduchých krokoch. Celý proces by mal trvať iba 3 minúty:

1. Pripravte svoje požiadavky a vyplňte formuláre

Majte vodičský preukaz a doručovaciu adresu pripravenú na plynulejšiu transakciu

2. Odoslať jasné a kvalitné fotografie

Všetci žiadatelia by mali predložiť fotografiu seba a obrázok pôvodného vodičského preukazu na účely overovania.

3. Umiestnite objednávku

Medzinárodná asociácia šoférov má rôzne cenové plány pre rôzne potreby. Môžete si zvoliť čisto digitálne povolenie. Môžete sa tiež rozhodnúť, že máte vytlačenú kópiu odoslanú na vašu adresu. Dôrazne sa odporúča, takže máte zálohu v prípade, že sa veci zhoršia. Vytlačená kópianull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *