Výučba angličtiny na internete – presne to, ako môžu Filipínci začať pracovať na internete

Nie je žiadnym prekvapením, že na internete je vzdelávanie oveľa výraznejšie ako kedykoľvek predtým. Pre účastníkov, ako aj učiteľov predstavuje objavovanie, ako aj zárobok z pohodlia vášho domu. Mentor angličtina na internete predstavuje tie najlepšie metódy na dosiahnutie tohto cieľa pre mnohých.

Neonbrand
Výučba angličtiny na internete je teraz významným trhom s mnohými príležitosťami. V tomto článku presne ukážeme, ako môžu Filipínci začať s internetovou anglickou mentorskou kariérou. S čímkoľvek od akreditácie až po prácu ako nezávislý pracovník, môže byť tento sprievodca nárastom, ktorý vyžaduje, aby ste sa dostali zo zeme.

Rovnako sme spolupracovali s World Tesol Academy, aby sme ponúkli online akreditačný program TESOL za najnižšie náklady, ktoré objavíte kdekoľvek – 34 USD USD! Uvedomili sme si, že presne to, ako strašne ovplyvnili mnohých ľudí na celom svete, boli situáciou Covid / Coronavírus. Strávili sme teda veľa času rozprávaním s týmto vynikajúcim podnikaním presne o tom, ako by mohli prísť s dostupnou službou, ktorá pomáha ľuďom platiť za šance, že akreditácia internetu TEFL / TESOL môže priniesť.

Obsah

Získať certifikovaný
Písanie vášho životopisu
Získanie študentov
Začiatok novej príležitosti

Získať certifikovaný

Základný prvý krok, ktorý ukážete, že ste hlavným učiteľom TEFL. Našťastie nie je potrebné, aby ste dokonca opustili Filipíny, pretože akreditácia je možné dokončiť online.

Thomas Lefebvre
TEFL ORG poskytuje celý rad internetových programov prispôsobených potrebám súkromných učiteľov, z ktorých všetky sú ponúkané certifikáciou BAC (Britská akreditačná rada), ako aj certifikovanou inštitúciou ODLQC (Open & DISTAIL DISTAILE DISTAILE RADY). Lekcie sú samoobsluhy, z čoho vyplýva, že sa môžete prihlásiť a objaviť vždy, keď je to vhodné. Budete mať vlastného osobného lektora na označenie vašich úloh a poskytne vám komentáre, kde môžete vylepšiť.

Zistíte čokoľvek od gramatiky, ako aj od metodík mentorov až po plánovanie hodín, ako aj riadenie správania študentov. Tiež budete mať možnosť prezerať videá a vidieť skutočných inštruktorov TEFL v akcii. Skontrolujte, ktorý program TEFL je pre vás najlepší.

Pamätajte, že kvalifikácia je najviac merateľnou metódou na oznámenie potenciálneho zamestnávateľa alebo stážistov, že máte solídnu základňu poznatkov mentorov. Verte na to ako skratku k tomu, aby im povedali, že rozumiete tomu, čo robíte.

Písanie vášho životopisu

Základný krok pre akýkoľvek typ inštruktora TEFL bez ohľadu na to, či sa uchádzajú o úlohu v triede alebo na internetovej pozícii anglického mentora.

Ak nemáte veľmi skúsenosti s žiadosťou o pracovné miesta, začnite so základmi. To zahŕňa veci, ako napríklad, či by ste mali chronologicky alebo tematicky stanoviť svoju pracovnú skúsenosť, formátovanie, presne to, ako zostaviť svoje úvodné vyhlásenie atď.

Brána
Nezabudnite korektúru (pravopis, gramatika a chyby interpunkcie nebudú vyzerať skvele pre učiteľa angličtiny!). Majte tiež na pamäti, že váš životopis by mal rozprávať príbeh o vašej kvalifikácii, ako aj o skúsenostiach, ako aj o tom, prečo ste na prácu kvalifikovaní

Teraz sa dostaneme k niektorým špecifikám TEFL. Zoznam vašich kvalifikácií TEFL alebo iných anglických mentorov na začiatku vášho životopisu spolu s vysokoškolským titulom BA (druhý je zvyčajne dopyt alebo preferencia po pozícií anglického mentora). Uveďte podrobnosti, ktoré ste objavili na svojom kurze TEFL. Napríklad, ak ste dokončili 120 hodín na internetovom kurze, uveďte, že niektoré časti programu mali skončiť s gramatikou, ako aj iné, aby skončili plánovaním hodín atď.

Ak sa uchádzate o úlohu, ktorá zahŕňa mentorských mladých študentov, napätie, čo ste objavili o mentorských mladých študentoch. Ak sa uchádzate o spoločnosť Mentor Mentor English, napätie, čo ste objavili o mentorskej spoločnosti English. prispôsobte svoj životopis do práce.

Pri vysvetľovaní skúseností s mentorom by ste mali byť rovnako konkrétne. Uveďte, že ste pracovali v anglickom jazykovom výcvikovom stredisku Mentor mladých študentov. Uveďte každú časť svojej úlohy, ako je plánovanie hodín, príprava materiálov, ako aj problémy v triede, ako je presne to, ako ste sa zaoberali náročnými študentmi. Týmto zamestnávateľovi povie, že presne rozumiete tomu, ako vyriešiť svoj čas, ako aj ponúknuť s náročnými okolnosťami pod tlakom.

A pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s mentormi, nebojte sa! Verte v akýchkoľvek prenosných zručnostiach, ktoré ste si možno vybrali z iných pracovných alebo dobrovoľníckych skúseností. Uveďte, že ste sa dobrovoľne prihlásili ako tréner pre mládež. To by mohlo ukázať zamestnávateľovi, ktorý ste schopní jasne poskytnúť pokyny mladým ľuďom. Podobne, ak ste pracovali v kancelárii atmosféry a chcete inštruovať spoločnosť Englinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *