Víkendový itinerár v Clermont-Ferrand, Francúzsko: Presne ako stráviť 3 dni v Clermont-Ferrand

hľadaním motivácie na víkend v Clermont-Ferrand? Pozrite sa na naše tipy nižšie o veciach, ktoré sa majú hrať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku plus ukážkovú víkendovú itinerár, kde zostať, presne ako sa dostať okolo, ako aj tie najlepšie reštaurácie, ktoré sa majú vyskúšať!

Foto: X1Klima CC BY ND 2.0
Clermont-Ferrand je mesto vo Francúzsku. Je to jedno z najstarších miest v uvedenej krajine. Pochopí sa pre svoju bohatú históriu, kultúru, ako aj prominentné sopky. Rovnako ako áno, je tu možná návšteva sopky! Žiadna požiadavka na obavy, pretože táto sopka je neaktívna. Takže ak sa vydáte na Clermont-Ferrand, uviedli sme veci, ktoré by ste mali robiť, ako aj vidieť, keď ste v tomto nádhernom meste.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

15 najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku

7 vecí na vystúpenie v Paríži vo Francúzsku

Krátke prestávky v Bretónsku a Normandii, severné Francúzsko

DIY Európsky cestovný sprievodca: Nice, Francúzsko

Tipy na cestovanie pre Taliansko, ako aj pre Francúzsko

Obsah

Sprievodca 3-dňovým víkendovým výletom do Clermont-Ferrand, Franceday 1-Víkendový sprievodca po Clermont-Ferrand, Francúzsko
Deň 2-víkendový sprievodca pre Clermont-Ferrand, Francúzsko
Deň 3-Víkendový sprievodca pre Clermont-Ferrand, Francúzsko

Kde zostať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku, kde zostať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku, ak ste batoh
Kde zostať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku, ak máte rozpočet
Kde zostať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku, ak chcete luxus

Zoznam reštaurácií, ktoré môžete vyskúšať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku
Ako ísť do Clermont-Ferrand vo Francúzsku z Veľkej Británie

Sprievodca 3-dňovým víkendovým výletom do Clermont-Ferrand, Francúzsko

Deň 1-Víkendový sprievodca pre Clermont-Ferrand, Francúzsko

Cathedrale Notre-Dame-de-L’Assomption-začnite svoj výlet navštívením tejto pôsobivej, ako aj historickej katedrály. Vďaka svojej gotickej architektúre by ste boli skutočne ohromení pravdou, že tento kostol je vyrobený z čiernych sopečných hornín! Pozoruhodný kostol!

Jardin Lecoq – Ak sa budete cítiť unavení a vyčerpaní, alebo len chcete trochu pokoja, potom zamierte do Jardin Lecoq. Fontány, sochy, rastliny alebo kvety vo vnútri by skutočne upokojili vaše oči.

Deň 2-víkendový sprievodca pre Clermont-Ferrand, Francúzsko

Puy-de-Dome Volcano-Začnite druhý deň výbuchom turistikou (alebo idem vo vlaku) v tejto historickej sopke. Na vrchole na vás čakajú kaviarne alebo reštaurácie. Nielen to, ale krásny výhľad na mesto je tiež jedinou vecou, ​​ktorú by ste si nemali nechať ujsť. Celý deň tu môžete stráviť, pretože môžete ísť na piknik alebo vidieť múzeum, ako aj ruiny, ktoré sú tu. Nikdy by ste sa nenudili!

Deň 3-Víkendový sprievodca pre Clermont-Ferrand, Francúzsko

Place de Jaude – V posledný deň sa navrhuje vidieť lokalitu de Jaude. Nachádza sa uprostred mesta, môžete ísť kúpiť alebo len prechádzať po oblasti, pretože obklopujú staré budovy.

Kde zostať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku

Kde zostať v Clermont-Ferrand vo Francúzsku, ak ste batoh

leptit terminál

Ponúka výhľady na mesto, ako aj bezplatné Wi-Fi a ponúka Le Petit Terminus, ktorý sa dá ľahko nájsť v Clermont-Ferrand. Všetky jednotky sú vybavené televízorom s plochou obrazovkou, ako aj úplne vybavenou kuchynkou s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kanvicou. Okrem kávového stroja sa ponúka aj kapacita a hriankovač. Najbližším letovým terminálom je letisko Clermont-Ferrand Auvergne, 7 km od terminálu Le Petit.

Cena: Začína sa za 33 dolárov za noc pre štúdiový byt, plus 11 dolárov za dane, ako aj poplatky, ako aj čiastočne vrátiteľné.

Première Classe Clermont Ferrand Nord

Tento hotel sa nachádza v blízkosti diaľnice A71 a má klimatizované priestory s osobnou kúpeľňou. Na mieste sú ponúkané bezplatné Wi-Fi a osobné automatické parkovanie. Všetky priestory v Première Classe Clermont Ferrand Nord zahŕňajú pracovný stôl, šatník, ako aj televízor. Niektoré sú špeciálne navrhnuté pre hostí so zdravotným postihnutím. Raňajky formou bufetu sa podávajú každý deň, ako aj predajné stroje s občerstvením, ako aj nápoje sú na likvidácii hostí.

Cena: Začína sa za 35 dolárov za noc za dvojlôžkovú izbu, 0 dolárov za dane, ako aj za poplatky, pridajte 6 dolárov za raňajky (voliteľné), ako aj jej nevratné.

Premiérová Classe Clermont Ferrand Center

Rezidenčná nehnuteľnosť je stanovená 1,1 km od polydómového kongresového centra. Ústredie Michelin je vzdialené 1,6 km, ako aj centrum mesta je možné dosiahnuť za 10 minút autobusom alebo električkou. Hosťujúce priestory sú vybavené televízorom s technológiou streamovania, čo hosťom umožňuje sledovať relácie z ich gadgetov na televíznej obrazovke. Hostia si môžu kúpiť občerstvenie z pultu na mieste na mieste. Pre akýkoľvek typ tipov, ako presne to, ako sa dostať okolo alebo čo vystupovať v tejto oblasti, sa hostia môžu opýtať na recepcii. Najbližším letovým terminálom je letisko Clermont-Ferrand Auvergne, 7 km od Premiere Classe Clermont Ferrand.

Cena: Začína sa za 46 dolárov za noc pre Common Dounullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *