Sprievodca po turné Dirtbike a ATV v Antipolo City, Rizal [veci, ktoré sa majú robiť v blízkosti Manila]

, zažite iný spôsob, ako sa priblížiť k prírode rezerváciou svojho ATV Adventure na Mountain Quest – ATV & Dirtbike Tours v Antipolo!

Ak sú pre vás turistika, trekking, výkop a plávanie pre vás bežné aktivity, potom musí byť ten pravý čas myslieť na niečo nové. Ak ste nadšencom prírody, ako som ja, ale nenávidím myšlienku turistiky – prepáčte, moje telo v skutočnosti nie je kompatibilné s takýmito aktivitami *povzdych *, potom je odpoveďou ATV! Dobrou správou je, že tento typ aktivity je na dosah, ak ste v metre Manila.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

5 najlepších kempingových miest v Rizale [s dostupnými sadzbami]

DIY Cestovný sprievodca po Mount Binacayan, Rizal [Rizal Travel Guide]

Sprievodca po 6 miestach svetového dedičstva UNESCO na Filipínach

Zoznam sviatkov na Filipínach v roku 2021 [s tipmi, ako usporiadať svoj harmonogram dovolenky]]

10 najlepších kempingových miest v Luzone, ktoré odporúčame

Mountain Quest – ATV & Dirtbike Tours v Antipolo City, Rizal je najlepšou voľbou, pokiaľ ide o tento druh zábavného zážitku! Prečítajte si viac nižšie a ja sa s vami podelím o náš neuveriteľný denný kurz spolu s Mountain Quest.

Obsah

Čo je ATV?
Ako si užiť jazdectvo ATV?
Príprava jazdy na Mountain Questtips na riadenie atvs

Čo môžete očakávať v priebehu kurzu
Čo môžete urobiť po kurze?
Často kladené otázky týkajúce sa Mountain Quest – ATV a Dirtbike Tours

Čo je ATV?

ATV je krátke slovo pre všetkých terénnych vozidiel. Niekedy sa tiež nazýva štvorkolkový bicykel, štvorkolka alebo ľahké úžitkové vozidlo. Niektoré štvorkolky majú 3 alebo 4 kolesá. Tento typ vozidla cestuje na nízkotlakových pneumatikách a je nútený prejsť rôznymi podmienkami terénu. ATV sú určené na použitie na terénne alebo na poľných cestách, jej pneumatiky nie sú určené pre ulice, spevnené cesty alebo diaľnice. Vďaka tomu je ATV ideálnym na objavovanie horských hornín, kopcov atď.

Ako si užiť jazdectvo ATV?

Všetci vieme, že Filipínci milujú športy a sú ochotní vyskúšať čokoľvek, čo by ich mohlo napadnúť. A to zahŕňa jazdu na ATV. Dobrá vec je, že ATV Ride sa stáva čoraz populárnejším a pre niektorých ľudí sa pomaly stáva koníčkom alebo zábavom. Ak máte záujem vyskúšať túto neuveriteľnú aktivitu, potom ste na dobrodružstve! Toto je jeden z najlepších a zábavných spôsobov, ako preskúmať miesta záujmu, pretože je tiež poháňaný cestovným ruchom.

Aby ste si mohli vychutnať jazdu na ATV, musíte najprv mať základné vedomosti o tom, ako manévrovať toto vozidlo. Dobrá vec na Mountain Quest je, že predtým, ako začnete svoj kurz, naučia vás všetky veci, ktoré potrebujete vedieť. Ak ste začiatočník, je to skvelá príležitosť, pretože sa ich môžete opýtať na čokoľvek a pred skutočnou dohodou budete mať dokonca demo jazdu!

Príprava jazdy na Mountain Quest

Prvá vec, ktorú vám povie Mountain Quest, je, samozrejme, nosiť pohodlné oblečenie. Najlepšie na nosenie sú športové oblečenie. Ja a môj bratranec sme sa rozhodli nosiť tričká, bundy, jeggings a športové topánky. Takto sa bojíme, že sme opekaní pod slnkom, hehe. Môžete nosiť akékoľvek pohodlné oblečenie podľa svojho výberu.

Ďalšou vecou je nosenie ochranného zariadenia, ako sú prilby, topánky, ak máte, a rukavice. Nezabudnite na rukavice! Zabudli sme ich priniesť, takže sme po kurze cítili trochu bolesti v rukách. Mountain Quest poskytuje prilby, kolená a lakte. Môžete tiež priniesť okuliare na ochranu očí.

Tipy na riadenie šetrenín

Tu sú 2 základné tipy, na ktoré by si začiatočníci mali pamätať pred jazdou ATV. Mountain Quest nám vždy hovorí tieto tipy počas celého kurzu:

1. Vždy majte nohy na kolíkoch. Áno vždy. Čokoľvek sa stane počas jazdy alebo akékoľvek hrbole, s ktorými sa stretnete, nikdy si nevzdajte nohy na bok. Je to preto, že by ich mohli chytiť pneumatiky na zadnej strane vozidla, nechcete, aby sa to stalo, však?

2. Cvičte pomocou spojky, posunu a brzdy. Môže to znieť ohromne, najmä ak nemáte žiadne predstavu ani skúsenosti s vozidlami, ako som ja. Ale ATV v Mountain Quest nie sú komplikované vôbec sa učiť. Už to bol môj druhýkrát, keď som jazdil na ATV, ale bol to prvýkrát môj bratranec. Stručne povedané, v skutočnosti nemá tušenie, ako manévrovať tento typ vozidla. Ale hádajte čo? Dokázala sa to hneď naučiť, asi za 10 minút? Nie je potrebné sa toľko učiť pre spojku alebo posun, pretože ATV sú automatické.

Stále sa však musíte naučiť, ako zvládnuť brzdy. Pamätajte, že časť jazdy ATV sa spomaľuje a to zahŕňa, ako môžete uvoľniť plyn pri dokonalom načasovaní a ako hrať s brzdami. Znie to príliš veľa? Žiaden strach! Nie je to vôbec ťažké! Ako je uvedené vyššie, budete mať demo jazdu pred skutočnou dohodou. A môžete sa tiež naučiť ovládať svoje ATV, zatiaľ čo na cestách!

Čo môžete očakávať v priebehu kurzu

V spoločnosti Mountain Quest existujú rôzne typy kurzov; Krátky kurz, kurz džungle, kurz rieky a advnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *