Aká je obchodná trieda s United Polaris?

Vyliezť do postele na 35 000 stôp, popíjanie prémiových vín, liehovín a francúzskeho šampanského, okusovanie čestne chutného jedla a skutočne sa cítiť osviežené po dlhom lete, je sen každého cestujúceho. Otázka znie: Získate to z obchodnej triedy United Polaris – United Airlines?

Lietanie zo Sydney do LAX nie je nikdy zábavným letom. V čase založenia (2010) to bol najdlhší let na svete – nepochybne už nie. Napriek tomu je to stále dlhá 13 hodín a 45 minút a na ceste späť 20 minút a 20 minút.

To je dlhý čas byť vo vzduchu.

S Christinou sme v priebehu rokov niekoľkokrát preleteli touto cestou a nikdy to nebolo zábavné. Ale tentoraz sme sa ocitli, aby sme sa modlili k bohom letectva za rušné cieľové letisko.

V skutočnosti, keď pilot oznámil, že by sme boli v držaní najmenej ďalších 45 minút, uškrnuli sme sa, pritúlili sme sa späť do našich postelí a vyskočili ďalšiu epizódu Fleabag na našich 16-palcových obrazovkách.

Ale rovnako ako v prípade akýchkoľvek špičkových zážitkov, lety United Polaris nie sú len o zjavných veciach, ako sú veľké sedadlá, ktoré sa premenia na plné postele alebo nadmerné televízne obrazovky. Existuje množstvo ďalších vecí, ktoré dostanete na palubu, vďaka ktorým sa váš dlhý diaľku stane pohodlným a očarujúcim zážitkom.

Obchodná trieda s United Polaris

Vždy, keď si rezervujete akýkoľvek online let, kliknete na kartu „Business Class“, aby ste videli, koľko to je. Cena za normálnych okolností rýchlo rýchlo kliknete späť na bezpečnosť hospodárskych lístkov, ale existuje veľmi dobrý dôvod, prečo je oveľa drahšie lietať vpredu:

Za svoje peniaze dostanete toľko rany.

Samozrejme, keď letíte na vlastnú desetník, lietajúca obchodná trieda na krátkych alebo dokonca stredných letoch sa zdá byť zbytočná. Rozdiel v tom, že vystúpi z lietadla po 15 hodinách v prvom rade v porovnaní s niekde späť v trénerovi, je však pozoruhodný.

Tu sú malé veci, ktoré pre vašu cestu robia veľké rozdiely:

Registrácia

Ak letíte do cieľa, vaša cesta sa skutočne začína na letisku a my sa tešíme z toho, že sa letisko dostanete skoro. Keď letíte Polaris, neexistuje žiadny trest za kontrolu o niekoľko hodín skôr, ako potrebujete – v skutočnosti musíte pravdepodobne (pozrite sa na náš ďalší bod).

Pokiaľ ide o registráciu United Polaris, sú radi, že vás vidia vždy, keď prídete k popredným prístupovým stolom. Sú vítaní a priateľskí a tiež vám poskytujú rýchle cestovanie lístkov cez letisko, ktoré urýchľujú veci, ako je prejsť bezpečnosťou letiska, a to oveľa viac, ako tu robia naše nápady.

Neexistuje ani rozsudok o batožine – najmä ak máte príspevok na dva prípady po 32 kg.

Salóniky

Jednou z vecí, z ktorých je spoločnosť United Airlines veľmi potešená, je jej obchodný salónik Polaris – môžete si prečítať našu úplnú recenziu a vidieť náš video návod na vlajkovú loď LA United Polaris Lounge tu.

Bohužiaľ, na letisku v Sydney ešte nie je salónik Polaris, ale máme oveľa viac, aby sme vám povedali o tom v LA. To je prekrásne.

Na letisku v Sydney máte na výber buď obchodné salóniky spoločnosti Singapore Airlines alebo z novozélandských leteckých spoločností. Káva je lepšia v salóniku NZ, ale prečo si nevyzerať oboje, ak máte čas – ďalšia cnosť prichádzajúcich skoro!

Lietadlo

Spoločnosť United Airlines používa 787 Dreamliners, ktoré sú jedným z najväčších trysiek na dlhé vzdialenosti na trhu. Je to tiež jeden z najviac palivových a najviac pohodlných.

Na začiatok má 787s nový systém filtrácie vzduchu, ktorý dodáva na palube čistejší vzduch-niečo, po čom túžime do konca dlhej strany. Poskytuje tiež lepší tlak vzduchu a vyššiu vlhkosť, čo pomáha pri únave a hroznom suchom pocite pri letoch.

Windows sú značné a nemajú žiadne uzávery. Namiesto toho majú „inteligentné sklo“ – elektronické pole v sklenenom tlmení a vyčistí sa stlačením tlačidla. Posádka kabíny už nemusí chodiť a požiadať všetkých, aby znížili svoje odtiene – môžu celú rovinu stlmiť stlačením tlačidla.

Máte tiež určitú kontrolu nad odtieňmi okien, ale naznačuje to, že vás táto osoba nezobudí, ktorá zdvíha uzávierku, aby ste videli vonku, keď je kabína v „režime spánku“.

Jedlo

Obaja sme boli prekvapení kvalitou jedla od United Polaris. Leturistici si berú na večeru, ale vyberiete si prvú a druhú voľbu, len v prípade, že dôjdu z jedného jedla.

Večera prichádza s chladeným vstupom, horúcim hlavným chodom a tromi rôznymi dezertmi – syrovou tanierom, sortimentom Petit Fours a Sundae Trolley, kde pre vás obsluha tvoria poháriky s výberom zálievok.

Na ceste do LA bol náš chladený vstup pálených kreviet, Kawakawa, Pesto a Rosemary Melon Salsa. Pre sieť som mal korenené jahňacie mäso s izraelským kuskusom, tekvicou pečenou medom a detskou cuketou. Christina jedla na praženom tasmánskom lososovom filé scitrónová Hollandaise, špargľa a cherry paradajky.

Na ceste domov do Sydney bol náš chladený predjedlo údený kačica, šalát Farro, sušené brusnice, mrknutá mrkva a celozrnná horčica.

Mojím hlavným bol výnimočný Cacio e pepe ravioli (hoci som bol v pokušení hovädzie krátke rebrá hovädzie mäso) a Christina mala ženšenu kuraciu misku – ženšen, citrónovú trávu a kurací vývar s grilovaným kuracím mäsom, mrkvou, zeleňou, zelenou cibuľou a kuracím mäsom a kuracím mäsom knedle s citrónovou tokom.

K dispozícii je tiež „kedykoľvek a la la carte menu“, kde si môžete pomôcť občerstvenie z kuchyne alebo požiadať o horúcu možnosť. Pri našom lete Syd-Lax to bol kurací hrniec a grilovaný syr s paradajkovou polievkou.

Nie zlé.

Ale vracanie sa-lax-syd-musel som mať grilovaný Mac a syr s homárom! A moja dobrota tam bolo toľko homára. Úžasný.

Raňajky na palube sú s Polarisom dokonca celkom dobré.

Sedadlo

Samozrejme, akékoľvek sedadlo, ktoré sa sklopí do úplného rozloženého lôžku, je samozrejme mimoriadne. Akonáhle si sadnete na sedadlá Polaris, chcete sklopiť. A vpredu a v caddy na strane je takmer dosť priehradiek, takmer nepotrebujete žiadne úložisko nad hlavou.

Získate obrovské množstvo priestoru na nohy, aj keď ako zužovanie lietadiel máte tendenciu získať oveľa viac priestoru vpredu, ak ste na uličke. Sedadlá B, D a K sú tie, ktoré treba hľadať, ak ste vysoký.

Sedadlá, ktoré sú mäkké a luxusné na sedenie, sú nepochybne skutočné sedadlá a menia sa ako transformátory na veľmi pohodlné postele.

Stále však zápasia s rovnakým problémom, aký sme videli na iných plochých sedadlách: spojenie medzi zadnou časťou a základňou, keď sedadlo sploží, zanechá medzeru medzi týmito dvoma vankúšmi. Nakoniec, riešením, ktoré sme našli, bolo zabaliť medzeru s bedrovým vankúšom, aby bolo oveľa pohodlnejšie.

A potom, keď sme sa vrátili domov, sme zistili, že sme zmeškali skutočné riešenie.

Keď som znova čítal menu, ktoré som si „požičal“ od letu, literatúra spomína „vankúš matrace“. Pamätám si, že som to čítal o lete a myslel som si, že to bol jeden z vankúšov, ktoré sme už mali.

Ale nie.

Je to skutočný matrac, ktorý môžete položiť na svoje miesto. Keď však premýšľam o tom, pravdepodobne je to rovnako dobre, že sme si tento malý kúsok navyše nevedeli skôr. Bolo to dosť ťažké nechať naše sedadlá tak, ako to bolo!

Doplnky

Akonáhle sa usadíte na svojom úžasnom sedadle, pozriete sa na vás a uvedomíte si, že máte veľa ďalších vecí. K dispozícii je bujná prešívaná prikrývka zo Saks Fifth Avenue, ktorá úplne pokrýva vašu posteľ. Máte tiež vlnenú prikrývku rybej kosti, ktorá je tiež úžasne mäkká – hoci môže zanechať trochu chmýří.

Okrem toho máte pamäťový bedrový vankúš a vankúš na spanie, tiež zo Saks Fifth Avenue.

A potom je tu súprava vybavenosti.

Vo vnútri veľkého puzdra koženého umyvníka, ktoré sa samo o sebe hodí, je množstvo dobrôt. V jednej časti sú ponožky, robustná maska ​​na spanie, tkanivá, uchy, zubná kefka a zubná pasta a pero, ktoré prichádzajú užitočné pre tieto nepríjemné pristávacie karty.

Na druhej strane je sada nedeľnej starostlivosti o pleť Riley: tkanina na čistenie tváre, krém na ruky, krém na tvár a balzam na pery.

Zamestnanci sa tiež opýtajú, či by ste chceli pyžamy, čo je dvojsečný meč. Samozrejme hovoríte áno, ale potom účastníci predpovedajú vašu veľkosť, čo je zábavné. Vezmite si to odo mňa: pokiaľ nie ste zdvíhač napájania alebo BFG, ste stredne alebo menší.

Som potešený majiteľom veľkej/XL sade pyžam polaris. Vyzerám v nich ako šedý klaun. Na ceste domov som požiadal o médium a bol oveľa pohodlnejší.

Christina však vyzerala veľmi úžasne a nejako Glam vo svojich PJ – ako sa dá očakávať.

V obchodnej triede United Polaris je to naozaj také pohodlné, viem, že nás pokazilo pre náš ďalší let na diaľku.

Priblíženie vzduchu vo svojej vlastnej posteli, útulné a teplé a premýšľanie, aké dobrodružstvo sa medzi nimi dostanete, je to úžasný spôsob cestovania.

Ale oveľa viac, je to nezvyčajný pocit, že sa dostanete z lietadla a cítia sa dobre porušené a osviežené vo vašom novom mieste.

Ako som povedal: Úžasný spôsob, ako vidieť svet.

Naše lety United Polaris tu uvedené tu boli súčasťou ceny ceny, o ktorej si môžete prečítať oveľa viac tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *