Kde zostať v Hunter Valley – Oaks Cypress Lakes Resort

vinutia okolo úpätia slávneho poškodeného zadného rozsahu, obklopeného niekoľkými najlepšími austrálskymi vinárstvami, ako aj domu na vlastné golfové ihrisko majstrovstiev, Oaks Cypress Lakes Lakes Stredisko má toľko, čo ponúka návštevníkovi Hunter Valley, ktorý to chce všetko.

Uchýliť sa alebo sa uchýliť do uchýlenia – to sa bežne zaoberá obavami, s ktorými sa cestujúci zaoberajú, keď sa snažia nájsť dovolenkové ubytovanie. Rovnako ako sa skutočne scvrkáva, aký typ letoviska je.

V najlepšom prípade letovisko naznačuje, čo je problémom niekoho iného, ​​a to nikdy nevyžaduje, aby ste boli rovnako ďaleko od vášho kopania v prostredí. Možnosti pre vaše vlastné potešenie, ako aj – veľa výrazne – ste delegovaní svojimi vlastnými zariadeniami.

Jedným z nich je Oaks Cypress Lakes Resort.

Pozrite sa na náš video návod na letovisko Cypress Lakes:

V letovisku sa rozprestieralo nad obrovskými 300 hektármi (takmer 227 futbalových ihrísk pre farmárov), má niektoré mimoriadne zariadenia.

Dve reštaurácie, dva bary, tri bazény, vírivka, dva tenisové kurty, úplne vybavené fitnescentrum a golfový program ponúkajú veľa.

A aj keď nie ste golfistom, 18-jamkový majstrovský program je tu krásne udržiavaný a jeho upravená krajina dobre kontrastuje s tvrdým pozadím blízkych hôr.

A potom je tu samotné ubytovanie.

Pobyt v letovisku Oaks Cypress Lakes Resort

Namiesto izieb v štýle hotela používa letovisko vily-samostatné dvojpodlažné apartmány-kde sa môžete skutočne natiahnuť a urobiť sa doma. K dispozícii sú jedno-dva a trojizbové vily.

V kývnutí na svoju krajinu bieleho vinárstva poskytlo letovisko svoje mená súvisiace s vínom: Shiraz Terrace, Chardonnay Terrace, Cabernet Terrace…

Cez víkend sme strávili v dvojizbovej prenájme na Vintage Avenue.

Na prízemí má pohodlný salónik koncový plyn, ako aj veľký osmanský konferenčný stolík. Je tu tiež masívny jedálenský stôl a úplne vybavená kuchyňa. Aj tu je tiež užitočný prášok.

Na poschodí je zdieľaný medzi dvoma spálňami, obidvoma s priestrannými kúpeľňami. Veľký jedálenský stôl, ako aj bez scény, vám hovorí, že tieto vily sú najlepšie na oveľa spoločnejšiu dovolenku okrem očarujúcich ústupov.

Nehnuteľnosť s prenájmom využíva aj svoje miesto. Existuje veranda, ktorá vedie celú šírku nájomného majetku s obrovským stolom. Pri pohľade na stromy dole cez golfový program pre svoju zvýšenú polohu vám balíček poskytuje súkromie aj výhľady.

Jedna spálňa má tiež svoj osobný balkón, čo je očarujúci dotyk.

Viac o letovisku Oaks Cypress Lakes Resort

Do letoviska k golfovému programu je budova recepcie, ktorá sa zdvojnásobuje ako klubovňa. Vďaka svojej vysoko svižnej streche, vystavenom drevenom stropu a obrovským kamenným krbom spôsobuje, že sa tento obrovský priestor cíti útulný, čo mu poskytuje vysokohorský pocit lyžovania Apres.

Existuje veľká paluba, ktorá sa pozerá na primárne jazero golfového programu, okrem sedenia nižšie. Hostia letoviska môžu tiež získať prístup k bazénom a ležadlám tu.

Raňajky sa podávajú na prízemí v reštaurácii, aj keď ste tu cez víkend tu, venujte pozornosť pozornosti letoviska a dostanete sa tam pred 8:00. Potom sa front stáva skutočne dlhou. Ak ste práve tu v polovici týždňa, nepožiadate o to, aby ste sa toľko obávali.

Raňajky sú tak blízko k veľkému ol ‘hotelového bufetu, ako sa môžete dostať v týchto horných časoch, pričom personál slúži všetkým klasikom horúcej potraviny (môžete si dokonca vybrať úroveň chrumkavosti svojej slaniny), s chlebom a ovocím stále na pomoc na pomoc.

WiFi je voľne ponúkané v celom letovisku – aj keď sme mali v našej vile nejaké problémy. Nevadilo nám však, najmä s plným balíkom Foxtel ponúkaného na všetkých televízoroch v našej vile.

Čo je nablízku?

Obklopený toľkými zeleňami, ako aj s horami v diaľke, môže mať pocit, že ste dlhá metóda odkiaľkoľvek tu v letovisku Cypress Lakes. Avšak v Pokolbine sú ideálne, ste skutočne na úžasnom mieste, aby ste sa pozreli na veľké množstvo údolia Hunter.

Najbližšie k letovisku je Elysia Wellness Retreat, ktorý využíva čokoľvek od ošetrení v klube zdravia po stretnutia jogy. Čoskoro vám o tomto mieste povieme oveľa viac.

Z predných brán letoviska ste jednoduchá prechádzka, oveľa ľahší výlet na bicykli, ako aj oveľa ľahšiu cestu do niekoľkých mimoriadne najlepších vinárskych závodov v krajine.

Brokenwood, Tulloch, Scarborough, Audrey Wilkinson, Tyrells … tieto domáce mená, ako aj veľa oveľa viac, sú na vašich dverách.

Tu je zoznam vinárskych vinárskych vinárstiev Hunter Valley, ktoré vinári práve tu milujú.

Mimoriadne blízko je aj dom Bieleho vína – typ pivničných dverí pre vinárstvo, ktoré sú tiež málo, aby si mali vlastné. Biele víno HomRovnako má tu niekoľko najlepších vín v Austrálii, aby ste si mohli ochutnať, ako aj kúpiť.

V skutočnosti títo ľudia majú každoročne úžasnú šancu na biele víno Hunter Valley, ako aj na potravinársky festival, kde postavia to najlepšie z údolia Hunter proti Penfold’s Grange. Je to veľká zábava.

Večera, ak sa nechcete variť, je pokazená iba výberom.

Cypress Lakes má na mieste dve výnimočné reštaurácie-ich bistro, ako aj bar má oveľa bezstarostnejší pocit, zatiaľ čo dub a Vine sú oveľa viac doladeným zážitkom z Hunter Valley.

Ďalej je potrebné vyberať niektoré reštaurácie, ktoré vyhrá viacerých ocenení. ESCA v Bimbadgen, ako aj Margan sú neuveriteľné, rovnako ako Blaxland Inn vás prinúti cítiť sa vítaný, keď sa objavíte, ako aj plné, keď odchádzate.

Nakoniec, najvyššia myšlienka, ak je linka na raňajky v letovisku rovnako veľa, choďte do kaviarne Enzo. Rovnako je to za rohom, rovnako ako vynikajúce jedlo a kávu.

Oaks Cypress Lakes Resort15 Thompsons roadpokolbin NSW 2320

Zostali sme ako hostia Oaks Cypress Lakes Resort v spolupráci s HVWTA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *