Sundaes Gold Class Sundaes, pán Black Special a Valentine’s Fun

Či už sa vám to páči alebo nie, Valentínsky týždeň sa účtuje ako najromantickejší týždeň v roku. A v skutočnosti iba vianočný deň bije 14. februára s ďalšími svadobnými návrhmi.

Valentín pre nás samozrejme predstavoval minulý týždeň trochu trochu, ale nie toľko, ako by ste si mohli myslieť. Nie je nič menej romantické, ako by mi bolo povedané, že je romantický!

Christina a ja to vidíme iba ako druh pripomenutia, aby sme sa navzájom zvážili a uznávali. A výhovorka pre pohár vína alebo dvoch!

Tento týždeň teda hovoríme o čokoláde a víne pre Valentína, novinami o neuveriteľnom novom sortimente Sundae, ktoré sú k dispozícii v kinách Event od Arnott’s, a novej špeciálnej edícii pán Black Coffee Liqueur, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

Dúfame, že sa vám bude páčiť toto týždenné vydanie.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Dnes večer sme s Christinou v kine podujatia v Bondi Junction – v skutočnosti v triede Gold! Ak ste predtým neboli v kine Gold Class Cinema, musíte to skontrolovať. Po prvé, získate obrovské kreslá sedadlá, ktoré majú motorizované akcie zamerania a odpočinok.

Lepšie ako to, môžete mať jedlo a pitie na obrazovku – objednáte si v bare, keď prídete, a počkajte, ako vám personál vezme vašu objednávku na svoje miesto.

Jediné, čo sa musíte obávať, je pokazenie obvyklého zážitku z kina. Je to trochu ako ísť na dovolenku; Akonáhle budete mať chuť na dobré veci, je ťažké sa vrátiť k pravidelnému.

A to, čo nás sem dnes večer priviedlo, vás prinúti pozerať sa na svoj ďalší dezert a myslieť si, že určite potrebujete dovolenku!

Dnes sme tu boli pozvaní, pretože aj kiná pracujú s Arnottovými sušienkami, aby sme vyniesli celý rad epických pohárikov, ktoré sú k dispozícii na obrazovkách Gold Class v celej Austrálii …

Najprv však máme sústo na jedenie. Posuvníky, ktoré môžete získať na triede Gold, sú skutočne neuveriteľné. Určite si ich objednajte nabudúce, keď sem prídeme.

Riaditeľ skupiny pre pohostinnosť a zábavu podujatia Adam Petta, ktorý je tiež zodpovedný za našich posúvačov, nám ukazuje, ako sa vyrábajú Sundaes. Zdôrazňuje tiež, aké skutočne sú tieto veci skutočne epické.

Naberajte po kopge zmrzliny, krúžte po vírení omáčky. A potom sa rozpadlo a celé, podpisové sušienky z radu Arnott idú na vrchol, aby ste vytvorili štyri rôzne majstrovské diela.

Adam nás vedie cez všetky štyri z rôznych Arnottových pohárikov, ktoré obsahujú Tim Tams, plátky mäty, Monte Carlos a Caramel Crowns.

Vpravo – jednou Adamovou hotovou budovou – je klasický Tim Tam. V tejto váze skla pohárikov (presne takto sa podáva, keď si ho objednáte mimochodom) je vanilková fazuľa a čokoládová posadnutosť zmrzliny, teplé čokoládové fudge, oblátky, sladové chrumkavé kúsky, Tim Tam sušienky (celé a rozpadané), Šľahačka a – samozrejme – čerešňa na vrchu!

Tu je pohľad na ďalšie Monster Sundae-alebo „celovečerné poháriky“, ako to nazýva Adam.

Toto je plný Monte Carlo. Táto je plná vanilkovej fazule a bobúľ zmrzliny, Monte Carlo Biscuits, Raspberry Crumble, Strawberry Coulis, vanilkovej sladovej drobky, šľahačky a čerstvých jahôd pre záblesku farby!

S Christinou a ja sa snažíme každý Sundae – a zrazu by som si želal, aby som nemal toľko tých posúvačov! Tieto okuliare sú skutočne masívne, takže keď si objednáte peniaze, očakávajte hodnotu za peniaze.

Keď už hovoríme o tom, tieto krásy sú 25 dolárov a sú k dispozícii v kinách podujatia a BCC Gold Class v celej Austrálii.

Vľavo môžete vidieť plátok mincovne mincovne. Má kopčeky mätového čipu Choc a čokoládovej posadnutosti zmrzliny, teplého čokoládového fudge, sušienok s mäty, čokoládové sladové drobenie, čokoládové potiahnuté doštičky a šľahačku.

Nečakal som, že sa mi to veľmi páči, ale nakoniec to uprednostňujem pred ostatnými. Je to mäta, ale nie ohromujúce. Je to sladké, ale nie odporné, choré.

Ďalšími pohárikmi sú solené karamelové koruny, a to je skutočne neuveriteľné stvorenie. Pozeráte sa na skalnú karamelovú zmrzlinu, solenú karamelovú popcorn, karamel, karamelové koruny, teplý karamelový fudge, šľahačku, klasické oblátky a – pre túto poslednú korunovaciu slávu – plást!

Jedinou vecou, ​​ktorá chýba pri tejto návšteve kina, je film. A to sa rýchlo napraví. Sme tu, aby sme sledovali predbežné obrazovky komédie, čo muži chcú, v hlavnej úlohe Taraji Hensona, Aldisa Hodgeho, Josha Brenera a Tracy Morgana.

Henson hrá športového agenta, ktorý čelí sklenenému stropu, ktorý založil jej šéf a spolupracovníci jocku. Tajomná psychická (erykah bada) na ňu vrhá kúzlo, aby mohla počuť mužské myšlienky. Je to sila, ktorá jej pomáha jej kariéru, ale poškodzuje jej osobný život. Všetko s komickými dôsledkami.

S naším filmom (a obrovskými zmrzlinami) sa dostaneme na vyskúšanie nepredvídateľných príchutí popcorn. Parlor Lane Caramel a Syr a Spice Nacho Popcorn – Veci prešli dlhú cestu, pretože len sladké alebo slané!

Dnes popoludní sa pozerám z mojej klávesnice, aby som si všimol toto monštrum prichádzajúce za rohom prístavu. S stále rastúcou panorámou za pozadu je ťažké získať rozsah na týchto plávajúcich príšeroch. Nie je to tak, kým ja sNa lodi zaparkovali tankery potám 5, ktoré si uvedomujem, aké to je.

Máme veľké šťastie, že máme tento názor, odkiaľ pracujeme. Je však ťažšie položiť perá na konci každého dňa!

Dnes popoludní sme s Christinou v Charlie Parker v Paddingtone. Táto malá podzemná Speakeasy priamo na Oxford Street je náš obľúbený.

Je to ako perfektné miesto na stretnutie s dvoma pánovi z londýnskeho baru, ktorý dosiahol opojný stav jedného z 50 najlepších kokteilových tyčiniek na svete. Swift Bar v Soho – londýnsky kokteilový bar Epicenter – vedie Bobby Hiddleston, ktorý nás hovorí úspechom spoločnosti Swift.

Medzitým je ocenený Swift ocenený barman Hamish Dowie za skokom, ktorý mieša jeho pohľad na slávnu írsku kávu. Jeho skromné ​​prijatie: „Írska káva je populárny kokteil na Swift. Práve som urobil chladný. “

Teraz je to jeden z najžiadanejších koktailov spoločnosti Swift.

Duo je v meste, nielen sa predvádza o tom, aký dobrý je Swift Bar alebo aké dobré sú koktaily Hamish. Sú tu, aby hovorili o najnovšom výtvore pána Black.

Ak ste o pánovi Blackovi ešte nepočuli, je to likér kávy Aussie, ktorý vzal svet búrkou. Sledujeme týchto chlapcov, keď sa prvýkrát spustili v roku 2014, ich pôvodný filtrovaný a láskyplne destilovaný Tipple je umeleckým dielom.

Vyrobili sme pár koktailov s pôvodným pánom Blackom – Halloweenom s názvom Black Promise a pohľad na espresso martini pre nášho milého priateľa Nikki Parkinsona z vás.

Pán Black však vytvoril nový kávový likér špeciálnej edície s názvom pán Black Amaro.

Herbaceous, šikovne horká, citrusová, pikantná a ľahko ovocná, najnovšia tvorba Master Distiller Phillip Moore je vynikajúca. Miešanie klasických príchutí podpisu Mr Black Cold-Kvapkanie filtrovaného kávového likéru s fascinujúcim rozsahom botanikov. Amaro je takmer ako kávový gin bez borievky.

Orange, citrón, vápno, grapefruit, angelica, slivka Illawarra, koriander, koreň alkoholu, Macadamia, Gentian, Quassia, Cardamum – je to celkom nákupný zoznam, však?

Pán Black a pán Black Amaro sú k dispozícii od spoločnosti BWS a Dan Murphy za 55 dolárov a 75 dolárov RRP.

A tak Valentín. Je to tu! S Christinou a ja zvyčajne nerobíme veľa na Valentína, hoci v našich životoch sa to samozrejme vyskytuje. Je to veľká malá pripomienka, aby ste rozpoznali a ocenili osobu, s ktorou ste sa rozhodli zdieľať svoj život – a to sa môže rozšíriť aj na priateľov. Nemusí to byť o tomto tradičnom type romantiky.

Dnes sme si vzali trochu času, aby sme šli dolu do vody a vychutnali si ohromujúce letné počasie. Táto vynikajúca banda kvetov z denného kvetu tiež pomáha dni.

Môžete získať jednorazové zväzky, ako je tento, pre špeciálnu príležitosť alebo ešte lepšie, denné kvety majú predplatné, kde môžete mať dodávky kvetov týždenne, štrnásťdni alebo mesačne-iba Sydney a Melbourne.

Spolu s kvetmi sme spojili sily s belgickými čokoládami Guylainom počas Valentína. Vyrábali tieto škatule s názvom „párov“, aby vytvorili jedinečný portmanteau romantiky.

Prečo?

Pretože odtiaľ pochádza meno Guylian. V roku 1960 začali Guy a Liliane Foubert vyrábať čokolády zo svojho domu v Belgickom Sint-Niklaas. Teraz sú ich morské koní a mušľové hľuzovky jedným z najznámejších tvarov cukroviniek.

A keď sme videli, ako je Valentín, prešli sme do výmenného hotela v Balmaine na pár líc. Alan a Alana Sudale prevzali túto Balmainovu inštitúciu krčmy a znova ju urobili celú. Po búrlivom niekoľkých rokoch zatvorenia, opäť sa otvára, znova sa uzatvára … je skvelé vidieť stabilnú ruku pri kormidle.

Lepšie je vidieť zdravú šťastnú hodinu na Valentína a najlepšie zo všetkého je dozvedieť sa, že Alan je šialeným fanúšikom Chelsea. Ten chlap sa mi vždy páčil!

Kto môže povedať nie Rosé 5 dolárov? Zoznam vín na burze je celkom dobrý, aj keď stále tvrdo pracujeme na kampani za Scarborough Chardonnay, ktorý príde na zoznam. Kto je so mnou?

Tešíme sa tiež na otvorenie kuchyne. Bude to dobré, cítim to vo svojich kostiach.

Vždy je nebezpečné ísť do supermarketu po niekoľkých vínach. Ako sa však hovorí, „z opitých začiatkov prichádzajú veľké veci“.

Nedávno sme objavili cnosti kuchynskej kuchyne La Famiglia Sourdough Cesnak chlieb, ktoré môžete získať. Sú absolútne chutné.

Ale ak potom zasekáte pol kolesa Brie do plátkov a na pár minút to všetko vložte späť do rúry, vytvoríte niečo skutočne krásne.

Dnes ráno sme sa s Christinou objavili, aby sme videli nášho kamaráta Paula Frasca. Môže vyzerať ako mladý Kenny G, ale v skutočnosti je polovicou mega-mozgov za niečím výnimočným.

Paul a jeho partner Ewelina majú spoločnosť s názvom trvalo udržateľné salóny. Berú veci, ktoré sa vždy považovali za odpadky z kaderníckych salónov, a premenia ich na niečo úžasné. Vyradené fólie z farebnéhoG Vlasy, znovu zaviazali do roliek z hliníka, kartónu a papiera, zhromažďujú sa, aby recyklovali spolu s množstvom ďalších iniciatív.

Ale úžasne, že zhromažďujú aj výstrižky z vlasov.

Za Pavlom a Christinou je hory vlasov. To všetko sa zmení na „ramená“-trubice vlasov plnené do materiálu podobného pančuchu, ktoré sa používajú na nasiaknutie oleja. Ukazuje sa, že vlasy absorbuje olej bezkonkurenčnou rýchlosťou.

Udržateľné salóny je pozoruhodná spoločnosť, ktorá robí skvelé veci pre životné prostredie a pre vlasový priemysel. Opýtajte sa, či vaši kaderníci prešli cestou udržateľnej salónov. Ak tak neurobili, možno by mali dať Paulovi prsteň.

Dnes večer som s chlapcami. Pár pív tu a tam a potom večere v Fratelli čerstvé v meste. Ak ste predtým neboli v jednej z týchto talianskych reštaurácií, mali by ste z neho urobiť prioritu. Ich jedlo je vynikajúce. Toto je podiel na tanieri Antipasto. Pôsobivé.

Moja pizza (nezobrazená, keď som ju jedla príliš rýchlo) bola tiež vynikajúca, rovnako ako kvalita personálu. Skvelý zákaznícky servis. Určite sa sem vrátim.

Tu je koniec ďalšieho týždenného vydania. Dúfame, že sa vám to páčilo.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *