Získanie otázky cestovania

Aktualizované: 02/05/2019 | 5. februára 2019

Pred niekoľkými mesiacmi som bol v prepade. Po štyroch rokoch na ceste som bol trochu vyhorený. Od môjho posledného „odpočinku“ som cestoval 11 mesiacov solídny. Je to dlhá doba bez dýchania. Zostavil som presne o tom, ako som stratil otázku cestovania. Ako som povedal:

„Čím viac cestujem, tým viac uznávam cestovanie, je to jediné, čo chcem urobiť, rovnako ako by som nikdy nevymenil svoj spôsob života za kabínku. Ale nakoniec sa cestovanie nakoniec opakovalo: viac vlakov, viac vodopádov, viac pláží, viac, viac, viac. Stratil som: Urobil som vec hostela, jazdil som vo vlakoch, preskúmal som džungle, videl som mosty a opil som s ľuďmi z celého sveta. Rozlúčil som sa, spal som, spokojne som spokojný s nespočetnými tvárami, ktoré už nikdy neuvidím, absolvoval som denné výlety, ako aj preskúmané zrúcaniny … Stručne Opäť. Rovnako ako toto opakovanie môže niekedy vytiahnuť trblietky z cestovania. “

Po tak dlho na ceste som išiel s pohybmi. Jediné ošetrenie, ktoré funguje, keď cítim túto metódu, je prestávka.

Niekedy, keď urobíte niečo toľko, môže z neho odobrať vyžarovanie. Stáva sa to … práca.

Cestovanie nakoniec pre mňa pracovalo. Pochopil som, že to skončilo únavné, rovnako ako mi všetci hovorili presne to isté. “Zastavte sa rovnako ako relax,” povedali. “Nie je dôvod sa tlačiť.”

A mali pravdu.

Strávil som leto v New Yorku, ako aj mesiace preleteli. Zdá sa, že len včera som pristál v NYC na konferencii. August sa teraz blíži ku koncu, ako aj ja, aby som navštívil domácnosť v Bostone. Nešťastne opustím New York. Bola to však fantastická prestávka.

A nevyhnutný.

Jedna vec, na ktorú som pripravený, je znova cestovať. Život nomadickým spôsobom života bol skvelý. Poskytlo mi čas na odpočinok, vykonanie práce, doháňanie priateľov a nakoniec sa opäť stal regiónom.

Cestovanie pre mňa nie je o pohybe. Ide o to, aby ste pochopili miesto. Toto leto som musel pochopiť New York oveľa lepšie.

Ale mojou skutočnou povahou je nomád. Mám rád život na ceste. Je to súčasť toho, kým som. Po dvoch mesiacoch na jednom mieste som pripravený byť tam späť. Moja myseľ chrlí nové nápady na výlet. Plánoval som výlet po ceste. S mojou mysľou je opäť milión konceptov.

V októbri som sa zasunul na batoh a znova som narazil na Open Road. Mám mesiac na prípravu, seminár na účasť, ako aj predtým, ako tomu pochopím, budem znova preč.

A tak sa začína odpočítavanie.

Môj kamarát Scott, keď uviedol, že keď sa niečo stane brúsením, už to nestojí za to. Vyžadujete si prestávku.

Mal pravdu.

Či už ste maliar, učiteľ, cestovateľ, kancelársky pracovník alebo programátor, náklady, rovnako ako veľa času na jednu úlohu, nie je dobré.

Mozog, ako aj požiadavka na telo, prestávka. V opačnom prípade sa vyhoríte. To ma napadlo. Na cestovaní som bol vystresovaný tak dobre, ako som potreboval prestávku.

Stáva sa vyhorenie cestovania. Nepotrebujete byť štvorročným cestovateľom, aby ste to cítili. Dokonca aj na krátkom výlete môže beh neustále viesť k vyhoreniu cestovania. Po chvíli sa veci môžu začať cítiť ako „ďalší“. Ešte jeden vodopád, jedno ďalšie mesto, ďalšie, ako aj ešte jeden. Rovnako ako keď sa to stane, stratíte otázku a krásu cestovania. Svojím spôsobom sa stáva nezmyselným. Neoceníte, kde ste alebo čo robíte.

Keď sa to stane, je často najlepšie zastaviť a relaxovať. Zostaňte na jednom mieste a porozumete mu. Čoskoro dostanete svrbivé cestovné nohy. Odpočinok, keď ste na ceste, vám umožní znova získať otázku cestovania.

Now I’ve had my rest as well as I’m prepared to get out there. Je čas znova sa pozrieť na svet. If new York has taught me anything, it’s that there’s nothing wrong with taking a break.

To be a traveler, you don’t always have to be on the move. You can just be finding something new. After a while, you can move on once again as well as appreciate just exactly how wonderful the journey truly is.

How to travel the world on $50 a Day

My new York Times very popular paperback guide to world travel will teach you exactly how to master the art of travel to ensure that you’ll get off the beaten path, save money, as well as have a deeper travel experience. It’s your A to Z planning guide that the BBC called the “bible for budget plan travelers.”

Click right here to discover more as well as begin reading it today!

Book Your Trip: Logistical tips as well as Tricks
Book Your Flight
Find a inexpensive flight by utilizing Skyscanner. It’s my preferred browse engine since it searches websites as well as airlines around the globe so you always understand no stone is left unturned.

Book Your Accommodation
You can book your hostel with Hostelworld. Ak chcete zostať niekde inde ako v hosteli, využite Booking.com, pretože neustále vracia najlacnejšie ceny za penzióny a hotely.

Nepamätáte si cestovné poistenie
Cestovné poistenie vás bude chrániť pred chorobou, zranením, krádežou a zrušením. Je to komplexná bezpečnosť v situácii, čokoľvek sa pokazí. Nikdy som nešiel na výlet bez toho, pretože som ho v minulosti musel mnohokrát využívať. Moje preferované podnikanie, ktoré ponúkajú najlepšie služby a hodnotu, sú:

Safetywing (najlepšie pre všetkých)

Zaistite moju cestu (pre tých nad 70 rokov)

Medjet (pre ďalšie pokrytie evakuácie)

Ste pripravení rezervovať si cestu?
Pozrite sa na moju stránku zdrojov, kde nájdete to najlepšie podnikanie, ktoré môžete využiť pri cestovaní. Uvádzam všetky tie, ktoré používam, keď cestujem. Sú to najlepšie v triede, pretože sa nemôžete pokaziť a využiť ich na vašej ceste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *