Ultimate Tim Tam-Tastic Cheesecake Recept

Existujú recepty na tvarohový koláč a existujú recepty na tvarohový koláč. Toto je určite oboje! Opulent creamy cheesy filling with a buttery base of black forest Tim Tam biscuit and the secret to our friend Clare’s success.

Pani Romance je známa tým, že nemá rád koláč, ktorý je vyrobený z koláča. Znie to trochu štrajku, kým si neuvedomíte, čo znamená. Cheesecake, Pavlova, Chocolate Mousse Cake sú všetky koláče, ktoré nie sú vyrobené z koláča, a všetky sú v porovnaní.

Takže keď naša priateľka Clare oznámila, že prechádza fázou výroby tvarohového kola, zainteresovaná pani Romanka vyvrcholila ako ideálna pusinka.

Clare bola taká láskavá, že sa s nami podelila o tajomstvo úspechu jej tvarohových koláčov, keď kombinovala špeciálne vydanie Tim Tams, ktorý sme ju priviedli z Austrálie do jej špeciálneho receptu na tvarohový koláč.

Ak nemôžete získať Tim Tams, môžete vyskúšať všetky druhy iných čokoládových sušienok, aby ste sa zmiešali do základne. Čierny les Tim Tams dodáva základni lahodnú čerešňovú chuť, s malými kúskami žuvacie, ktoré rozbijú chrumkavosť sušienky.

Konečný recept na tvarohový koláč Timtam

Základňa

Čo potrebujete a čo robiť:

– 300g približne sušienky – Digestive a Tim Tams (Clare použila Messinu Collaboration Black Forest Edition, ktorú sme jej priniesli)
– 120g maslo – topené
– 25 cm cín na pružinu

1. Zmiešajte sušienky a Tim Tams spolu a rozbite ich do strúhaniek.
2. Kombinujte roztavené maslo do sušienok a stlačte zmes do spodnej časti plechovky pružiny.
3. Chladiť na nastavenie.

Náplň

Čo potrebujete a čo robiť:

– 300 ml dvojitá smotana
– 500 g smotanového syra
– 80G ľadový cukor
– 70 g bielej čokolády – topené
– 1 lyžička vanilkového extraktu

1. Šľahajte dvojitú smotanu, kým nebude hustá.
2. Porazte cukor do smotanového syra.
3. Roztopte 50 g bielej choc a zmiešajte do smotanového syra spolu s vanilkou.
4. Zmiešajte to všetko dohromady a nalejte na základňu a rovnomerne sa rozotrite.
5. Chladiť sa na nastavenie.
6. Ozdobte, ako sa vám páči – Clare použila prach z čokolády a mrholenie roztavenej bielej čokolády.

Aj keď máme náladu na zdieľanie receptov na tvarohový koláč, tu je môj malý recept na bezlepkové bezprostredné tvarohové koláče a neuveriteľný recept na tvarohový koláč Nutella od pani Romance (tiež bezlepkový recept).

Máte recept na zabijácke koláče, ktorý ste pripravení zdieľať? Aká je vaša preferovaná príchuť tvarohového koláča? Povedzte nám v komentároch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *