6 vecí, ktoré je potrebné brať do úvahy, keď sa vykopávajú cesta v USA

Existuje viac vecí ako len obyčajný výlet. Tu sú veci, ktoré si musíte pamätať, keď sa v USA vyskytuje.

Ak hľadáte epický letný výlet, nehľadajte nič viac ako USA! Táto obrovská krajina ponúka niečo pre každého, od ohromujúcich pobrežných diskov až po horskú scenériu, ktorá klesá s čeľusťami. Ale predtým, ako narazíte na otvorenú cestu, musíte zvážiť niekoľko vecí. Tu je náš sprievodca plánovaním bezproblémového výletu v Amerike.

Foto: Elliott P. CC BY-SA 2.0

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Štyri miesta na návštevu na výlete na Floridu

20 najlepších organizátorov interiérov automobilov na čistý a uprataný výlet

Ako pripraviť auto na epický výlet

Tipy, ako sa vyhnúť nehodám na výlete

Najlepšie pamiatky, ktoré treba vidieť na výlete Missouri

Obsah

1. Aké sú vaše miesta, ktoré musíte vidieť na vašej ceste výletu?
2. Aké vozidlo chcete jazdiť na svojej ceste – auto, RV, motocykel atď.?
3. Koľko peňazí chcete minúť na svoj výlet – je pre vás rozpočet problém?
4. Aký druh ubytovania chcete na výlete na výlete – hotely, kemping, airbnb/hostely atď.?
5. Budete variť svoje vlastné jedlo alebo jesť v reštauráciách?
6. Chcete zažiť čo najviac rôznych amerických kultúr alebo sa počas cesty držať v jednej oblasti krajiny?

1. Aké sú vaše miesta, ktoré musíte vidieť na vašej ceste výletu?

Plánovanie výletu môže byť vzrušujúcim úsilím, ale je dôležité zvážiť niekoľko vecí skôr, ako zasiahne otvorenú cestu. Najprv sa budete musieť rozhodnúť na svojej trase. Pomôže vám to určiť, ako dlho bude vaša cesta trvať a aké vozidlo budete potrebovať.

Budete tiež chcieť zvážiť svoje ciele, ktoré musíte vidieť. Urobte si zoznam miest, ktoré si absolútne nechcete nechať ujsť, a potom ich vykreslite na mapu, aby ste videli, ktorá cesta vás zavedie okolo všetkých. Nakoniec nezabudnite na rozpočet na plyn, jedlo a ubytovanie.

2. Aké vozidlo chcete jazdiť na svojej ceste – auto, RV, motocykel atď.?

Pri plánovaní výletu je jednou z prvých vecí, o ktorých sa budete musieť rozhodnúť, aké vozidlo chcete jazdiť. Ak hľadáte pohodlný, bezproblémový zážitok, auto je zvyčajne vaša najlepšia stávka. Ak však dúfate, že preskúmate vychodenú cestu, chcete sa ubezpečiť, že ste dobre pripravení s skvelým poistením a vytrvalostnou zárukou na ďalšiu ochranu. Pri rozhodovaní je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí:

Koľko ľudí sa k vám pripojí na vašej ceste? Auto zvyčajne môže pohodlne ubytovať až štyri osoby, zatiaľ čo RV alebo motocykel môžu byť pre menšie skupiny lepšie.

Koľko vecí plánujete priniesť so sebou? RV a motocykle majú obmedzený úložný priestor, takže ak plánujete priniesť veľa batožiny, môže byť lepšou voľbou auto.

Ste pohodlne riadiť väčšie vozidlo? RV a motocykle môžu byť pre manévrovanie náročnejšie ako autá, takže ak si nie ste istí svojimi vodičskými schopnosťami, pravdepodobne je najlepšie držať sa menšieho vozidla.

Bez ohľadu na to, aké vozidlo si vyberiete, dôležité je, že si môžete vychutnať svoj výlet naplno.

3. Koľko peňazí chcete minúť na svoj výlet – je pre vás rozpočet problém?

Cestné výlety sú skvelým spôsobom, ako vidieť krajinu a spojiť sa so svojimi spoločníkmi. Ale predtým, ako narazíte na otvorenú cestu, je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Jedným z najdôležitejších je váš rozpočet.

Koľko peňazí chcete minúť na svoj výlet? Pomôže to určiť, kde zostanete, čo jete a ako dlho môžete zostať na ceste. Ak sú peniaze tesné, zvážte kemping alebo couchsurfing namiesto toho, aby ste zostali v hoteloch. A nezabudnite si starostlivo naplánovať svoju trasu, aby ste sa vyhli nákladným mýto a nákladom na palivo.

4. Aký druh ubytovania chcete na výlete na výlete – hotely, kemping, airbnb/hostely atď.?

Plánovanie výletu môže byť vzrušujúci čas. Je to šanca dostať sa preč od každodenného brúsenia a vidieť nové miesta. Predtým, ako narazíte na otvorenú cestu, je však veľa vecí, na ktoré by ste mali myslieť.

Napríklad, aký druh ubytovania chcete na výlete na výlete? Chcete zostať v hoteloch alebo táboriť pod hviezdami? Možno uprednostňujete pohodlie Airbnb alebo hostela.

Každá možnosť existujú výhody a nevýhody, takže je dôležité zvážiť, čo pre vás bude najlepšie fungovať. Hotely môžu byť drahé, ale ponúkajú vybavenie, ako sú bazény a fitnes centrá. Kemp môže byť cenovo dostupnejší, ale budete musieť obetovať nejaké pohodlie stvorenia. A Airbnb a ubytovne ponúkajú jedinečný zážitok, ale možno budete musieť zdieľať kúpeľňu s cudzími ľuďmi.

5. Budete variť svoje vlastné jedlo alebo jesť v reštauráciách?

Jednou z skvelých vecí pri plánovaní výletu je, že máte možnosť zvoliť si svoje vlastné dobrodružstvo. Budete sa vydať na malebnú cestu alebo najrýchlejšiu cestu do cieľa? budešnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *