5 cestovných okamihov Keď je fantastický vačkový telefón k dispozícii v užitočnom

ako cestovný blogger, v mojich cestách sú dôležité dve veci: smartfón, ako aj fotoaparát. V súčasnosti využívam starý, stále praktický DSLR, ako aj dva šošovky s veľkým zadkom. Je to sada, ktorá bola so mnou roky. Napriek poškodeniu blesku, ako aj tesného priblíženia, stále sa úloha vykonáva skvele. Jediným problémom, ktorý s tým mám, je, že je objemný a ťažký, niečo, čo skutočne nepomáha, keď tiež prinesiete batoh 30 kilogramov, keď sa pozriete na neznáme mesto.

Druhým je smartphone. Stále je to koniec koncov najpriaznivejšie zariadenie, čo si môžem priniesť do vrecka, ale dokáže robiť množstvo úloh. Vďaka tomu môžem zostaviť príspevky, zvládnuť svoje účty sociálnej siete, výskumné štúdium, ako aj naplánovať si cestu, kontaktujte kontakty s mojimi obľúbenými doma, ako aj fotografovať.

Mobilná fotografia v poslednom čase zaznamenala neočakávaný nárast popularity, a to vďaka aplikáciám ako Instagram, ako aj smartfónom, ktoré sa v dnešnej dobe stávajú oveľa viac a oveľa silnejšími. Vezmite príklad Huawei P9. Huawei nám poslal systém pred pár mesiacmi, ako aj v poslednej dobe, keď sme ho používali. Aby som bol úprimný, nebol som taký, že by som sa o tom staral o to na prvom mieste, pretože sa mi veľmi nepáči blogovanie o gadgetoch všeobecne. Tiež už mám telefón. Ako presne to môže byť iné? Keď som to však začal využívať, bol som tým skutočne odfúknutý. Jeho vačka je len wow. Spolu s Leickou sa chváli fotoaparát s dvoma šošovkami, ktorá mu umožňuje fotografovať vrcholové fotografie. Jeho snímač RGB zachytáva farby a kombinuje ho s detailmi zozbieranými monochromatickým senzorom. Je kompaktný aj svetlo, vďaka čomu je úžasným spoločníkom.

Pri fotografovaní stále veľa času využívam objemný dslr. Sú však chvíle, keď chápem, že je najlepšie nechať ho nedotknuté, takže sa ubezpečujem, že môj smartphone je primerane vybavený na zachytenie nezabudnuteľných cestovných chvíľ. Práve tu je niekoľko z týchto okamihov.

Keď je v tranzite

Odobraté s Huawei P9
Aj okrem týchto rokov musím ešte zvládnuť umenie cestovného svetla.

Bez ohľadu na to, aká krátka je výlet, stále som so mnou beriem polovicu svojho šatníka. Je to zlé, pretože mať tonu batožiny na chrbte nie je vtip, najmä keď sa putujete (bezcieľne). Spomalí veci a robí cestu oveľa únavnejšou, ako musí byť. Značnou časťou tejto hmotnosti je môj fotoaparát. V ideálnom prípade musí táto vačka visieť z môjho krku. Avšak v skutočnosti, keď kráčam (alebo behám) okolo s gigantickým batohom, poslednou vecou, ​​ktorú chcem, je voľný produkt, ktorý sa nepohodlne poskakuje, ako aj dole po mojej hrudi. Nakoniec som to vložil do batohu, veľa času.

Je to v týchto časoch, keď je k dispozícii fantastický vačkový telefón. Ak sa niečo vyskytne spontánne pri tranzite, ako aj v DSLR, je metóda mimo vášho dosahu. Je jednoduché vyťažiť P9 a vyfotiť môj výhľad z vozidla alebo vo vozidle.

Keď máte obavy o bezpečnosť

Odobraté s Huawei P9
Keď som nový v meste, v ktorom sú podvody nekontrolované, ako aj bezpečnosť, je podozrivý, nepoužívam svoju DSLR za prvých pár dní. Priťahuje to aj veľa pozornosti. Smartphone je bezpečnejším gadgetom, ktorý treba vziať. Iste, telefón je tiež zlodejom, ale môžete ho rýchlo vreckovať a skryť ho pred pohľadom. Stále sa môžete zmiešať aj pri využívaní telefónu, je však ťažké to urobiť, keď držíte DSLR.

Keď ste na párty

Odobraté s Huawei P9
Pretože tanec s dslr v ťahu je trochu nepríjemný. Haha.

Keď cestujem tak dobre, ako chápem, že budem piť, normálne nechám v hoteli veľa cenností, ako aj to zahŕňa fotoaparát. Platí to najmä vtedy, keď idem do baru alebo klubu sám, ako aj k nikomu, kto by som nechal svoje veci. Smartphone je jediné zariadenie, ktoré so sebou prinášam.

When you requirement to share the pictures on the internet fast

Taken with a Huawei P9
Feelings, like moments, are often fleeting as well as begging to be shared ideal then, out loud, otherwise the moment just passes you by. (Sorry for the reference. Romcom fan. Can’t assist it. LOL) When I stumble upon something interesting, curious, or gorgeous that I just want to show the world fast, I discover myself reaching for my phone instead of the DSLR. like sunsets, performances, as well as uhm, FOOD!

When taking selfies

Of course, exactly how can I forget? Guilty! I like taking selfies particularly when I’m in a breathtaking place or when traveling with friends! have you tried taking a selfie with a bigass camera? I have tried, however it’s incredibly uneasy as well as not wrist-friendly. If you’re a selfie person as well as well as trying to find a smartphone, take note of the front cam specs since it matters a lot.

The P9 boasts an 8-megapixel fRONT CAMERA. Čo sa mi však páči oveľa viac, je odvolací meter. Je to prvýkrát, čo som prvýkrát využil telefón, v ktorom sa vyvinul, takže som bol najprv podivný, avšak to vyzerá lepšie. Lol. Póry zmiznú! (A gawd, normálne sú moje póry viditeľné z vesmíru!)

Vins, pohráva sa s prednou vačkou.

Toto publikovanie vám dáva Huawei. Zverejnenie: Toto je sponzorované publikovanie od spoločnosti Huawei.

Viac nápadov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

4 zápasy cestujúcich zo zakladania krajín

Kde dostať JR Pass: Presne koľko? Stojí to za to?

Cestovanie so seniormi: 10 najlepších destinácií v Ázii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *