Skryté náklady na podanie plavby

sú známe svojou all-inclusive Produce. Za plavbu platíte raz cenu a neočakávate, že zaplatíte oveľa viac. Zvyčajne to však tak nie je. Je pravdepodobné, že budete musieť platiť za ďalšie náklady, činnosti a služby, najmä ak ste rodina. Veľa výletných línií ukladá poplatky, niektoré sú povinné a iné, ktoré sú voliteľné. Stále existujú spôsoby, ako sa vyhnúť ďalším poplatkom a metódam na zníženie nákladov. Nižšie sú uvedené niektoré skryté poplatky, ktoré môžu prísť s vašou plavbou a ako sa im môžete vyhnúť.

Preprava

Po prvé, preprava môže priniesť niektoré neočakávané výdavky. Budete sa musieť dostať do prístavu odletu. Môže to zahŕňať lety, jazdu autobusom alebo súkromný prevod. Ak chcete ušetriť, môžete zvážiť výber odletového prístavu v blízkosti vášho domova alebo cieľa. Môžete tiež hľadať ten, ktorý obsluhuje cenovo dostupná letecká spoločnosť. Tiež sa neodporúča zaparkovať váš automobil v prístave, pretože vás to bude stáť.

Ďalej budete musieť zaplatiť za prepravu do prístavov a z prístavov, kde sa zastavíte. Plavby zvyčajne pozostávajú z denných výletov na určitých miestach a destináciách. Ak chcete skutočne preskúmať miesto, budete musieť zaplatiť za dopravu. Našťastie, keď plánujete dopredu, môžete tieto náklady zodpovedať a rezervovať si nejaké jazdy vopred. Je to úplne za to, aby ste zaplatili za dopravu vo vašich destináciách, ale musíte si to pamätať na svoj rozpočet a plány.

Podľa Site MoneyPug, ktorý je známy ako platforma na nájdenie lacného cestovného poistenia, by mohli existovať aj ďalšie náklady, s tým, že vynecháte loď vo vašom odchode alebo v ktoromkoľvek z ďalších prístavov, na ktorých sa zastavíte. Mohlo by byť dobré vyberať cestovné poistenie, ktoré pokryje akúkoľvek ďalšiu dopravu potrebnú na dobehnutie plavby.

Výlety

Okrem prepravy počas vašich exkurzií budete chcieť jesť miestne jedlo a robiť aktivity. Tieto veci stoja peniaze. Cruise často zorganizuje svoje vlastné výlety a za to vám účtuje oveľa viac. Musíte sa tomu vyhnúť a snažiť sa čo najviac urobiť svoju vlastnú vec, keď sa zastavíte v prístavoch. Cruises sú už veľmi komunálne a inkluzívne, takže zastavenie v prístavoch je úžasný čas na to, aby ste sa dostali preč od lode a strávili nejaký kvalitný čas so svojou rodinou. Skúmanie sami je oveľa uspokojivejšie a
nezabudnuteľné. Mať nezávislé činnosti je zvyčajne lacnejšie ako výlety, ktoré plánuje výletná linka.

Jedlo a nápoje

Zatiaľ čo veľa plavieb inzeruje, že jedlo a nápoje sú zahrnuté v cene plavby, mohli by sa dodať poplatky. To zahŕňa najdrahšie potraviny, ako sú homár, steak, kaviár a ďalšie. Cena plavby nemusí obsahovať náklady na alkohol. Možno je zahrnuté pivo a biele víno, ale koktaily a zábery nie sú. Závisí to od toho, čo chcete jesť a piť a čo bude zahrnuté. Najlepšie je vedieť, pre čo ste, skôr ako pôjdete na plavbu. Ak viete, že alkoholické nápoje nie sú zahrnuté,
Plánujete to. Ak viete, že za luxusné jedlo budete chcieť zaplatiť navyše, budete pripravení.

Poistenie

Ďalším podstatným nákladom, na ktoré ľudia nemyslia, je poistenie. Aj keď si môžete myslieť, že podanie plavby je najjednoduchšou verziou cestovania, veci sa môžu pokaziť. Budete chcieť mať zahrnuté základné veci, ako je prepravu, musíte zmeškať odchod z prístavu. Je to potrebné, ale musíte vedieť, čo budete riskovať a čo chcete pokryť.

Existuje niekoľko nákladov, o ktorých musíte premýšľať, keď sa chystáte vziať svoju rodinu na plavbu, ale čím viac viete, na čo ste, tým oveľa viac sa budete môcť vyhnúť ďalším nákladom a plánu oni. Plavby musia byť relaxačné a s vedomím, že budete potrebovať trochu peňazí navyše, vám pomôžu mať lepší čas a budete môcť viac kopať späť. Plánujte dopredu, ušetrite oveľa viac, ako potrebujete, a budete lepší.

Súvisiaci

Nájdenie skrytého pokladu na ostrove Amelia Island Asland Island Island, bariérové ostrov na severovýchodnej Floride, je plné prírodných krás, vynikajúcich pláží a luxusných letovísk vedľa podmanivých hostincov. Rodiny sa môžu zúčastniť výzvy na ostrove Geocaching Challenge, alebo len hrať Pirateho počas celého víkendu v tejto dovolenkovej destinácii naplnenej dobrodružstvom.
4. októbra 2010 v „Plážové dovolenky“

Single Mommy Cruise HolicationVationing ako jediná mama je trochu paradoxom. Poloha môže kričať dovolenku, ale dni a noci sa stále cítia ako nepretržitá práca, keď varíte, čistí, disciplínu a starostlivosť o vaše deti samostatne- rovnako ako každý iný deň. Normálne sa vraciam z sviatkov s týmto pocitom vracania v oblasti I-Neeed-a-VACATION-FROM.…
14. novembra 2019 v „Hosťujúci autor“

7 Špeciálne dobrodružstvá pre rodiny, ktoré kontrolujú San Diegowith, keď sa rýchlo blíži sviatky, môže nastať čas premýšľať o zimných sviatkoch pre rodinu. Pre tých, ktorí sa snažia uniknúť z chladného počasia, je San Diego úžasnou možnosťou s výškami v MID-70s na jeseň a polovicu 60. rokov v zime. Tento cieľ priateľský k deťom je tiež obľúbený …
4. novembra 2021 v „Kalifornii“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *