Prvý pohľad: Zamilovať sa do spoločnosti Oaxaca

ako priaznivci Patreonu získate prvý pohľad na budúce blogové príspevky! Tento vyjde o dva týždne, ale teraz si ho môžete prečítať! Dúfam, že sa vám to páči. Niečo vo vzduchu vám práve povedalo, že toto miesto je všetko, o čom ste snívali, a vy ste sa do toho navždy zamilovali.

Cítil som sa týmto spôsobom len párkrát predtým, v Paríži, Hongkongu a Tokiu.

A keď som sa dostal do Oaxaca, cítil som sa znova.

CIT …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, prístup k blogovým príspevkom PERK. Členovia tiež dostávajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, prístup k našim podujatiam, opakovanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne cestovné zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám pokračovať v vytváraní hĺbkového cestovného obsahu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov) a všetky ostatné pozoruhodné výhody, pripojte sa k nomádskemu Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *