Spýtajte sa Kate: Ako presne uspokojím ľudí, keď cestujem sám?

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľajte e -mail

Vitajte v našej novej pravidelnej sekcii – opýtajte sa Kate! Pošlite e -mailom svoje cestovné obavy na Kate [AT] AdventurouSkate [DOT COM] s predmetom „Spýtajte sa Kate“.

Ahoj Kate,

Hľadám na jar do Európy a nemám nikoho, kto by šiel so mnou, a tak som sa rozhodol, že by som mal ísť sám. Som trochu znepokojený, ale predtým som bol v Európe. Chcel by som sa vrátiť do Londýna, bol som tam pred 10 rokmi a chcel by som sa vrátiť. Požadujem určité rady.

Navrhli by ste, aby som zostal v hosteli? Pozeral som sa na Airbnb.com a objavil som tento druh zaujímavého. Verím, že mojím najväčším problémom je, že sa budem osamelý a všetko, čomu môžem veriť, sú krčmy. Máte nejaké ďalšie návrhy?

Najprv by som nenavrhoval ísť do krčiem, aby som uspokojil ľudí – je to skvelé teoreticky, ale nie skutočne v praxi a môže byť vo veľkom meste ako Londýn ťažké a nepohodlné.

Zostať v hosteli vám určite pomáha, aby ste uspokojili kolegov batohov, ale nie je to jediná metóda na uspokojenie ľudí pri cestovaní. Tu je niekoľko mojich návrhov:

Pripojte sa k Couchsurfingu a hľadajte regionálne udalosti. Toto je, ako som našiel absolútnu najlepšiu metódu na uspokojenie ľudí v novom meste. Každé hlavné mesto má svoju vlastnú skupinu na Couchsurfing, rovnako ako Londýn, a každá skupina má diskusnú radu plná udalostí a aktivít, do ktorých sa Couchsurfers chystajú.

Ak nie, vydajte žiadosť na nástenku Couchsurfing. Len povedz: „Ahoj, som v meste od stredy do soboty a rád by som uspokojil ľudí. Niekto sa chce stretnúť? “ Urobil som to v Buenos Aires a dostal som viac pozvánok, ako som pochopil, čo robiť! Couchsurfers radi predstavia nových pracovníkov do svojho mesta. S najväčšou pravdepodobnosťou získate niekoľko pozvánok na čokoľvek od predstavení po oslavy až po večere!

Pripojte sa k zájazdom a aktivitám. Väčšina miest robí bezplatné pešie prehliadky – tu je jedna pre Londýn – a pripojte sa k prehliadke, aktivite alebo triede, ktoré vám umožňuje spojiť sa s ľuďmi, ktorí zdieľajú vaše záujmy. Londýn má čokoľvek od bicyklových zájazdov po prechádzky z potravín do umeleckých kurzov. Tiež indikácia pre Groupon London niekoľko mesiacov pred príchodom za diskontné sadzby za skvelé aktivity.

Vyhľadajte spojenia priateľov vo svojom mieste. Londýn je veľkým dostatočným mestom, v ktorom s najväčšou pravdepodobnosťou máte niekoľko kamarátov, ktorí tam teraz žijú. Zostavte stav Facebooku, aby ste zistili, či niekto z vašich kamarátov rozumie niekomu, kto je momentálne v Londýne.

Ak niekto spomína svojho kamaráta alebo bratranca, vynecháte správu na Facebooku s otázkou, či má jednu alebo dve konkrétne aktivity, ktoré by navrhol návštevníkom (niečo konkrétnejšie ako obávaný „máte pre mňa nejaké rady?“). Vymente si niekoľko e -mailov a ak sa zdá, že existuje trochu chémie priateľstva, ponúknite ho, aby ste ho vzali na kávu ako vďaka.

Nájdite oslavu hostela a viste v bare alebo salóniku. Ak chcete uspokojiť mladých batohov, tu idete! Hostely sú tiež plné registrácií aktivít, napríklad plazenie krčmy. Majte na pamäti, že hostely v mestách majú často bezpečnosť kľúčových kariet, ale väčšinou je bar k dispozícii všetkým.

Len buď otvorený. Buď priateľský. Porozprávajte sa s ľuďmi, s ktorými by ste sa domáce bežne nerozprávali. Vyskúšajte veci, ktoré by ste sa bežne nevyskúšali doma. Spýtajte sa ľudí na seba. Keď ste otvorení, nikdy nechápete, kde môžete objaviť priateľstvo. Nikdy si nepamätám noc, keď som narazil do umeleckej galérie v Ubudu na Bali, aby som sa vyhýbal psom na ulici a nakoniec som vytvoril toľko nových indonézskych priateľov!

A majte na pamäti, že väčšina ľudí v Londýne je trochu rezervovaná – to však neznamená, že sú nepriateľskí.

PS – Teraz som online v Londýne. A mám rád uspokojenie so svojimi čitateľmi. Dúfajme, že pri návšteve budem okolo.

Ako uspokojíte ľudí, keď cestujete sami?

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *