Aktivity priateľské k rodinám v Roseburgu v Oregone

Fall sú očarujúcim časom online v špecifikácii Oregonu, ako aj o zorganizovaní výletu do Roseburgu, susedstva približne 20 000 ľudí žijúcich na polceste medzi Eugene a Medfordom. Poveternostný stav bol najlepší úplne prvým októbrom v októbri, ako sme potešili preskúmané destinácie na jeseň, ako aj veterné vedľajšie cesty s krajinou bieleho vinárstva, ako aj horský terén.

Z ekonomického hľadiska má Roseburg silné väzby na drevársky priemysel – mestský slogan je financovaním dreva národa. Objavíte štandardný „historický“ okres v centre východne od Interstate 5, ako aj rieku South Umpqua. Na druhej strane diaľnice je „novšou“ časťou mesta, s množstvom všadeprítomných obchodov s obrovskými boxovými reťazcami mimo bulváru Northwest Garden Valley.

Začiatkom tohto leta som zistil, že múzeum regiónu Douglas, do istej miery Mishap a zostane jedno z mojich preferovaných miest v celom Oregone. Ak máte mladých základných a mladších, musíte absolútne časovo zistiť, kedy je múzeum otvorené. Celkový príbeh môžete skontrolovať kliknutím na tento odkaz: Douglas Region Museum.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Roseburgu v Oregone od štandardných hotelov po prenájom osobných dovoleniek s pobytom22.com:

Druhé vo vašom zozname musí byť Discovery Garden, nádherné bitky, ako aj Mentor Garden, ktorú udržiava Oregon Špecifikovaná služba rozšírenia regiónu University Douglas. Záhrada sa nachádza ideálna pred vchodom do parku River Forks Park (o niečo viac). Uistite sa, že máte do parku signál GPS a/alebo slušné pokyny; Je na okraji mesta a trochu mätúce objaviť prvýkrát.

Ako už názov napovedá, Discovery Garden je miestom preskúmania. Mládežníci sa tešia v detskej záhrade a využívajú svoje telá na slnečné okno. Zistili sme o kompostovaní, rovnako ako sa mi páčilo Thyme Square. V teplejšom, oveľa viac sezónnej, deň, ktorý by sme sa tešili z obeda v piknikovom pavilóne a (ako sa hovorí), sa zastavil, aby sme ruže zapálili.

Keď ste záhradení, nezabudnite ísť do River Forks Park (pravdepodobne budete musieť dostať Park Pass ako my). Počas našej návštevy boli personál parku hektické umiestnenie svetiel pre výročný displej sviatkov. Obrovský, mechanický, Luskáčik nás uspokojil na konci parku neďaleko moderného a vynikajúceho ihriska bez zväzkov.

Skutočne nemôžete nechať ujsť vynikajúcu farebnú zbierku kolatočov, hojdačiek, vyvážených trámov, ako aj zipsovej línie vhodnej pre všetky vekové kategórie a schopnosti. Naproti novým zariadeniam je splátka staršieho, originálneho vybavenia detských ihrísk, veľkého piknikového pavilónu a starej drevenej pevnosti. Dotting Hillside s výhľadom na rieku North Umpqua sú kovové tričko najlepšie pre imaginárnu hru (alebo neuveriteľne zábavná hra skrytia a hľadania, ak ste mali náladu). Opäť platí, že za teplejšieho počasia si predstavujem, že celý park je výrazným miestom na rybolov, Wade a relax.

Vždy by som rád jazdil s primárnou ulicou mesta s skutočne nádejou, že služba je stále prosperujúca. Boli sme príjemne šokovaní z vysokej kvality, ako aj z rozsahu produktov v Hero’s Haven, komiksovej knihe/akčnej figúrke/hrách, ako aj zberateľských obchodov.

To isté platilo pre knihy Award Away, nezávislý kníhkupectvo, ktorý nás nadchol vnútorným geocache. Môžete ho na tomto obrázku ukladať?

Keď sme sa cestovali so psom, potešili sme sa v hre v parku Micelli a potom sme sa vydali domov. Pet Dog odovzdal park Malého Pet Dog Park, zatiaľ čo mladí našli ešte jednu rozmarnú štruktúru ihriska. Na pozadí tohto obrázka môžete vidieť biele budovy v zariadení Umpqua Dairy. Keď som nedávno býval vo Wisconsine, som nadšený, že môžem objaviť celú stránku webovej stránky Umpqua Dairy venovanú kravským vtikám.

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Prečo sa musíte zastaviť v múzeu regiónu Douglas v Roseburgu v Oregonroseburgu, Oregon sa nachádza pozdĺž Oregonského I-5, asi 1 hodinu južne od Eugene, ako aj 1,5 hodiny severne od Medfordu. Chápem, že je to pravda, pretože sme práve urobili túto jazdu včera popoludní. Ospalé bitové mesto plné ľudí, ako aj tradície, ak máte deti, plánujte zastaviť …
28. augusta 2015 v „Oregon“

Nájdenie cesty Hobbit Beach na Oregonskom pobreží nášho pokračujúceho prieskumu pobrežia Oregonu sme sa odvážili objaviť cestu Hobbit Beach, ktorá sa nachádzala severne od mesta Florence na diaľnici 101. Po prekročení mosta a účasti na HECETA Maják hlavy Buďte na pozeraní štátu Carl G. Washburne…
31. decembra 2015 v „Off the Bearten Cour“

Severné pobrežie Oregonu v 38 míľnikoch 38 míľ medzi Newport a Neskowin musí trvať asi hodinu, za predpokladu, že ste nevykonali žiadne zastávky. V skutočnosti by ste mohli rýchlo stráviť celý deň kontrolou mnohých bodov sadziebnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *