Guilin, Čína: Skontrolujte terasy chrbtice draka

, ktoré sme sa ukázali v Guiline a skontrolovali sme na našom peknom, veľkom a čistom priestore v ubytovni Backstreet Youth Hostel. Ideálne sme začali hovoriť s personálom o organizovaní výletu na terasy chrbtice draka, pohľad mimo Guilinu, ktorý bol slávny. Preto sa na cestu, ktorú sme chceli, prihlásili žiadni iní turisti. Veľa ľudí dodržiava vodcu v sprievodnej exkurzii okolo terás, kde sa odhodí k rôznym výhľadovým bodom normálnym megafónom s čínskym sprievodcom exkurzie. Snažili sme sa len dostať výlet hore, túlať sa s niektorými dedinami na teraciách, skontrolovať výhľadové body sami, ako aj potom sa dostať späť do Guilinu. Našťastie to bola streda, ako aj streda je „Dumpling Night“ v Backstreet Youth Hostel, takže by sme mali dostatok času na rozhovor s ostatnými batohmi, ako aj zhromaždiť sa šesť ľudí, ktorí potrebovali na naplnenie jazdy.

presne sa učiť, ako robiť knedle

knedľa výroby v hosteli
Dumpling Night je prominentnou aktivitou v mnohých najlepších čínskych ubytovniach, ako aj v hosťovských domoch. Je to prvýkrát, čo sme mali šťastie, že sme sa stali dostatočným na to, aby sme sa ukázali na knedľovej noci, ako sme rýchlo pochopili, prečo sa rozvádzacie cesto, vypchávky, ako aj potulovanie, sa skončilo takým významným nápadom. Páčilo sa nám to. Poskytlo každému v hosteli možnosť prepojiť a prepnúť cestovné príbehy, tiež nám poskytlo možnosť hovoriť s čínskym personálom v hosteli, ktorí sa zdali, že sa všetci páčili knedľovej noci rovnako ako my. Musíme urobiť asi 200 knedle, ako aj potom, čo ich personál naparil, všetci sme ich jedli okolo obrovského stola a na ďalší deň sme zorganizovali našu cestu. Nakoniec sme spolu získali celkom skvelú skupinu, keď sme sa rozhodli odísť nasledujúce ráno o 8:00.

Užívame si dokončený produkt so všetkými
Prebudili sme sa k špičke kvapiek dažďa na plechových strechách vonku. Pozerali sme sa von, aby sme videli hmlistú, hrubú hmlu, ktorá obklopuje mesto, ale všetci sme si povedali, že by to zmizlo, keď sme sa dostali vyššie do hôr, ako aj lepšie na ryžové terasy. Všetci sme sa nahromadili do malej dodávky, 2 Kanaďanov (USA), 2 Američania, 2 Taliani, 2 Slovinci, 1 rakúsky, ako aj 1 Číňan, Phoenix, ktorý sa rozhodol, že sa bude brať na seba, aby sa stal našim sprievodcom exkurzie, Aj keď sme túto cestu zorganizovali, aby sme zabránili sprievodcom exkurzie. Aj keď sme sa ukázali na vrchole, dážď sa vylieval, ako aj naše možnosti, že by sme videli, že jedna škvrna ryže vyzerala hrozne. Chápem, že sa zdá, že sme v poslednej dobe mali veľa zlého poveternostného stavu, ako aj my, avšak pri obrane nášho šťastia vidí chrbtica draka každoročne veľký dážď, takže náš príchod nebol skutočne zle načasovaný . Napriek hmle, ktorá nám zabránila vidieť 10 stôp pred nami, sme vystúpili v dedine Pigan. Cesta do Daxai bola zatvorená z dôvodu pozemných snímok, takže sme neboli schopní ísť na najobľúbenejší výhľad, bolo nám však povedané, že Pigan je rovnako dobrý, aj keď na tejto fotografii vidíte, názory boli nižšie ako Vynikajúce v čase nášho príchodu.

Haha, vynikajúce pozadie!
Phoenix okamžite prevzal kontrolu, obavy, že ak ľudia necestujú v baleniach, môže niekto zablúdiť, ako aj ublížiť. Číňania jednoducho nemôžu pochopiť svet, v ktorom ľudia cestujú nezávisle. Viedol nás rovnako ako bodový výhľad, kde sme boli odmenení oveľa hustejšou hmlou. Trochu vyfúkli, všetci sme sedeli v kaviarni a potešili sme si nejaké raňajky, ktoré sme zabalili pre našu túru, čo sa dnes jednoznačne nedotýkalo. Dážď sa vylial na pár hodín, avšak každú dobu, keď by sa hmla trochu rozdelila tak dobre, ako by sme mohli vidieť asi 10 metrov štvorcových ryže, takže sme sa všetci ponáhľali, aby sme sa pozreli rovnako ako zlý obraz Vráťte sa do suchej kaviarne. Chrbtové terasy draka sú podobne ako terasy, ktoré sme naznačovali, že vidíme v Banaue na Filipínach. Veľké výkony ľudského inžinierstva, ktoré boli vytesané z horských strán nespočetných rokov a využívané na zhromaždenie mnohých cenných obilia Číny, ryže. Videli sme veľa fotografií z tejto oblasti, ako aj my sme boli veľmi nadšení, keď sme ich videli na vlastné oči, najmä potom, čo chýbala Banaue kvôli počasiu.

To malo byť jedným z najlepších názorov! Úplne zakryté hmlom na začiatku túry

Tento pohľad sa teraz zlepšuje

terasy sa začínajú ukazovaťseba
Trpezlivosť sa vyplatila, viseli sme na vrchole asi 3 hodiny, keď nakoniec bohovia hmly tlieskali našej vytrvalosti a rozlúčili sa s hmlou, aby sme zaistili, že by sme mohli vidieť, aký neuveriteľný pohľad nám chýbal. Tieto terasy sa zvyšujú až po 1 000 metrov a sú skutočne ohromujúce. Oslnivý odraz žiaril z pokojných pokojných vôd, ktoré sa zhromaždili v ich dizajne v tvare lyžice. Pohľad, ktorý stojí za to čakať. Zatiaľ čo hmla zdvihla všetkých, aby urobili tak veľa obrázkov, ako im ich rýchlosť uzávierky umožnila, čo sa týka, že sa oslepujúca hmla vráti. Potom, čo sme boli všetci spokojní, že sme mali obrázky, pre ktoré sme cestovali priamo sem, nahromadili sme sa späť do autobusu a zamierili na večeru. Náš samozvaný sprievodca, Phoenix, agresívne zakryl naše príkazy na jedlo agresívne voči personálu v reštaurácii, a hneď ako sme mali stôl plný chutného čínskeho jedla alebo „jedla“, ako sa to v Číne chápe. Všetci sme si vymieňali cestovné príbehy a Phoenix nás naučil trochu o čínskej kultúre. Celý deň bol skvelý, keď bol poveternostný stav zlý, podnik bol vynikajúci, ako aj keď vyšlo slnko, výhľady boli senzačné. Chrbtové terasy drakovej ryže absolútne žili rovnako ako humbuk, ako aj na čínskom itinerári každého.

Najlepší výhľad na ryžové terasy

Ryžové terasy sa hadia do údolia

ohromujúce ryžové terasy

nás na jednom z výhľadových bodov

Táto mačka by neopustila jeho publikovanie vedľa slimákov a varených vajíčok

dedinský dom

miestna dedinská dáma, ktorá robí nejaké tkanie

Village Lady varenie štandardnej ryže zabalenej do listov

Chrámy sa rozžiarili v noci pri jazere v Guiline

čerstvé horúce chilis sú nasekané
Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste sú partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že provízie robíme, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *