Vezmite si náznak – náš sprievodca vianočným darčekom pre mužov

Niekedy prichádzajú nápady vianočných darčekov tak ľahko. Inokedy potrebujete trochu pomoci. Zostavili sme ďalší vynikajúci darčekový časopis zadarmo, ktorý vám pomôže v tejto sviatočnej sezóne: Náprava darčekového sprievodcu pre mužov.

Stiahnite si svoju bezplatnú kópiu časopisu Hint Magazine tu, kde nájdete niektoré z najlepších nápadov pre darček, ktoré nájdete.

Načítanie pracovníka PDF …

Časopis Tip je stiahnuteľný PDF, takže kliknite sem, aby ste si ho mohli pozrieť a uložiť – môžete ho dokonca postúpiť na dôležitých dotknutých ľudí, ak viete, čo tým myslím.

Kliknite sem pre svoju kópiu Tips 2018

Som to ja alebo sa obchádzali Vianoce oveľa rýchlejšie ako obvykle? Zdá sa, že tento rok sa napriek tomu priblížil rýchlosťou prúdovej rýchlosti a ja sa len pýtam, či mal Santa včas namontovaný jeho Turbos.

Aj keď St Nick nie je pripravený, nie je dôvod, prečo by ste nemali byť … okrem toho, že viete, čo si ho kúpiť za darček.

Od chlastu a kníh až po ručne vyrábané pásy a plážové uteráky odolné voči piesku, tento sprievodca s názvom Gift má všetko!

Rovnako ako v minulom roku (ale lepšie), náš sprievodca vianočným darčekom Hint je plný úžasných nápadov, ktoré bude mať muž vo vašom živote milovať. Podelili sme sa tiež o niekoľko poznatkov o tom, čo sú v týchto dňoch skutočne o Vianociach, a tiež o vynikajúcich receptoch na sezónu večierkov.

Usporiadané do 4 hlavných kategórií-pijan, mysliteľ, cestovateľ a šťastný doma-v týchto digitálnych stránkach musí byť niečo, čo bude pod stromom dokonalé.

Stiahnite si svoju bezplatnú kópiu časopisu Hint Magazine tu.

Možno by ste tiež radi videli minuloročné vydanie – nápady tam sú stále dobré. Koniec koncov, my muži sa neradi príliš menia! Kliknutím sem získate časopis Tip Hint 2017.

Prečo je náznak iba pre mužov?

V skutočnosti je časopis Rad pre kohokoľvek. Nie je to len pre mužov. Väčšina nápadov na darčeky tu však sú veci, ktoré by som naozaj rád dostal na Vianoce (dúfam, že to Christina číta!) Takže, keď som bol blok, rozhodol som sa písať o tom, čo viem.

Potom, čo sme spojili tohto darčekového sprievodcu, Christina sa na mňa pozrela a povedala: „Viem, nevadilo by mi, keď by som dostal väčšinu týchto vecí na Vianoce.“

Časopis Rad je teda len pre mužov, ale je napísaný iba jedným.

Dúfame, že sa vám bude páčiť tohtoročná rada a že máte krásne Vianoce.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *