Koniec je blízko – tak čo ďalej?

Náš päťmesačný výlet s Mongolsko, Rusko, Stredná Ázia a Irán skončili. A ako vždy, máme zmiešané pocity na konci našej cesty. Na jednej strane sme nadšení ísť domov, ako aj ísť do domácnosti, ako aj priateľov, na druhej strane sme obaja nešťastní, že je „koniec“.

“Budúcnosť patrí tým, ktorí veria v príťažlivosť svojich snov.”
– Eleanor Roosevelt

Ako viete, začali sme hľadať úlohy, ktoré sedia po celom svete, a máme skvelé správy. Objavili sme najlepšiu úlohu na nádhernom karibskom ostrove, ktorý sa začne v apríli !! (Zostaňte naladení na viac). Medzi januárom a aprílom je však stále otvorená oblasť.

Poznáte túto pláž? Tam budeme v apríli. Vydajte predpoklad v komentároch nižšie!

Nedávno nás kontaktoval jeden ďalší majiteľ domu, ktorý nás požiadal, aby sme sedeli od januára do apríla na polostrove Yucatan. Bohužiaľ, dátumy boli vypnuté len o pár dní, takže to jednoducho nefungovalo. Zistili sme, že sa nebudeme obávať o našu budúcnosť, pretože ak pôjdeme s tokom, potom všetko vždy vyjde. Zaujímalo by nás však, kde budeme v prvej časti nového roka, ako sa trochu snažíme mať niečo „zoradené“.

Čo bude ďalej pre kozy na ceste?
Súčasťou radosti z nášho života je vždy niečo nové na obzore, ako aj rast webovej stránky, ako aj bývanie v Karibiku sú na to najlepšie. Máme však týchto pár mesiacov na vyplnenie na začiatku roku 2014, ako aj spochybňujeme, čo príde.

Dôrazne uvažujeme o tom, že len lietanie do Cancúnu, ako aj na prenájom bytu alebo bytu / cestovania po Yucatane na 2, ako aj pol mesiaca, predtým, ako odletí na náš špeciálny ostrov navyše na juh. Môže to len hluk ako ďalší výlet, ale pre nás je to úplne nový typ cestovania a miesto nezávislého bývania.

„Nič nemôže byť porovnávané s novým životom, že objav jednej ďalšej krajiny dodávky premyslenej osoby. Aj keď som stále presne to isté, verím, že som sa zmenil na kosti. “
– Johann Wolfgang von Goethe, talianska cesta

Keď sme prvýkrát začali cestovať v roku 2008, urobili sme gigantický skok predajom nášho domu, ako aj nášho vozidla, ako aj odleteli na rok.

Potom, po návrate do Kanady v roku 2009, ako aj v práci na rok, sme vzali na ďalšiu mimoriadnu cestu, ktorá bola zvláštna v tom, že nemala definovaný dátum ukončenia (nakoniec to bolo 16 mesiacov).

Po tejto ceste však došlo k ďalšej udalosti zmeny života, keď sme boli v Číne v Číne po dobu jedného roka používané mentorom úlohy v Číne.

Výučba angličtiny v Číne
V čase, keď sme boli dokončení v Číne, sme začali brať webovú stránku vážne, ako aj naša súčasná cesta bola ďalším obrovským posunom v našich životoch, pretože to bolo prvýkrát, čo sme cestovali ako „profesionálni“ blogeri cestovania.

A teraz existuje ešte jedna transformácia v našom spôsobe života, pretože budeme žiť a cestovať do zahraničia, zatiaľ čo sa snažíme online úplne z príjmov z nášho blogu.

Aj keď tento nový spôsob života je vzrušujúci, zahŕňa jeho vlastný súbor výziev. Z tejto cesty sme zistili, že nie je vždy jednoduché cestovanie a snaha sa držať krok s touto stránkou. Kozy na ceste zaberajú značné množstvo nášho času, ako aj keď sa nám to úplne páči, je trochu desivé veriť, že v dohľadnej budúcnosti to bude náš jediný zdroj zárobkov.

Aj keď máme peňažný vankúš a v tomto novom úsilí nie je také veľké nebezpečenstvo, stále je to zastrašujúca zmena. Naším plánom je pokúšať sa online z extrémne kúsok pomocou domáceho sedenia, cenovo dostupného nájomného, ​​lacných letov a cestovných miest. Toto je nový svet ekonomicky udržateľného cestovania. Sme nadšení, aby sme preskúmali rôzne metódy cestovania za bezplatné a zdieľanie s našimi čitateľmi!

Čo bude teda ďalej? Spôsob života experimentu v akcii. Budeme sa snažiť cestovať aj online úplne umiestniť nezávislé, pričom si udržujeme naše cesty na extrémne kúsok pomocou zdrojov, ktoré poznáme, ako aj skúmame nových, ktorým ešte musíme pochopiť.

Budeme nehody rovnako ako preliať, ako aj skončiť s mentorskou angličtinou? (Nie je to zlá vec) Alebo budeme prosperovať, ako aj objaviť nové metódy, ako cestovať zadarmo? Zostaňte naladení!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že provízie robíme, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *