Veselé snehuliaci a X-hodnotené snehové výtvory z Číny

len trochu snehu a zrazu existujú umelecké diela, ktoré sa vytvárajú všade okolo nášho skromného malého mesta Yangzhou v Číne. Všetci robili snehuliak, od hotelových pracovníkov po miestne policajné sily! Kým sa cesty stali zradným ľadovým štadiónom posuvných automobilov a padajúcich e-bicyklov, chodníky a parky boli ako plátno snehových foriem a sôch. Videli sme snehuliakov po celom meste, snehuliaci na týchto obrázkoch boli poslaní z našich zahraničných kamarátov tu v Yangzhou.

Snehuliak, ktorý vytvoril náš kamarát na jeho záhrade
Sneh?
Nevhodný snehový člen vytvorený policajným silám Yangzhou!
Sneh

Chladná hra Mahjong (čínska rummy)
Snehuliak Max (to je skutočná hlava ošípaných … iba v Číne)
Opitý snehuliak
Zajac
Niekto sa chystá dostať snehovéjob!
Svadba v parku
Strašidelné.
To je naša kompilácia veselých snehových výtvorov z celého Yangzhou. Osobitné poďakovanie paci za zdieľanie ich fotografií s nami!

Ak sa vám to páčilo, pravdepodobne sa budete smiať: ponuky Číny – stratené v preklade alebo mi chýba splachovanie toaletného papiera!

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na cestách je spolupracovníkom Amazonu a tiež pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že zarobíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu a kúpite sa od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *