Recenzia cestovných gadgetov: ASUS Zenfone 2 Laser 5.0 @asusph

Ako cestujúci je dôležité, aby ste si vybrali cestovné gadgety múdro. Doteraz sme testovali a prehodnotili sme vynikajúce cestovné prístroje, ako aj zariadenia, ako je takmer nezničiteľný tvrdý telefón Caterpillar S40, ako aj dômyselne bezpečný počet batohov. Tentokrát sa však pozeráme na niečo trochu menej špecializované, cestovný gadget, ktorý je pre väčšinu cestujúcich lacnejší v rozpočte na batoh.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Najlepšie Amazon Gadgets, ako aj gadget pre váš dom, ako aj cestovný životný štýl

8 neuveriteľných gadgetov so slnečným žiarením pre vašu ďalšiu dovolenku

5 nevyhnutných technologických gadgetov, ktoré by spisovatelia cestovných blogov mali investovať do #AD @westernDigital

18 jedinečných gadgetov, ktorým možno nechápete, existovali

Sociálne vydanie TestM: Aplikácia Game Changer na predaj a nákup mobilných telefónov!

Keď začnete s batohom, budete ohromení presne tým, ako rýchlo sa vaše ťažko zarobené pomôcky, ktoré už mohli prežiť niekoľko rokov každodenného života, sa môžu rýchlo zhoršiť na jednorazový kus poškriabaných plastu, ako aj hrdzavé spojenia s Sotva viditeľná, blikajúca obrazovka pripevnená. Dajte len – dobrodružný život na ceste je na vaše veci ťažký, najmä vaše cestovné gadgety!

Smartphony sú stále nespornou najlepšou voľbou pre backpackerov s rozpočtovým plánom, ktorí nemôžu platiť za kúpu alebo stratu, niekoľko kusov nákladných zariadení-hľadajú jednoduché, tvrdé, lacné cestovné gadgety, ktoré robia všetko, čo vyžaduje cesta.

Čo presne potrebujú batohy z ich cestovných gadgetov?

Nízke náklady – nielen batohom v extrémne obmedzenom rozpočtovom pláne na začiatok, ich cestovné gadgety sú tiež s vyšším nebezpečenstvom straty, krádeže alebo poškodenia, takže predbežná investícia musí byť vhodne nízka.

Multi-funkčnosť-Hmotnosť je obrovský problém pre batohov, ako aj pre niekoľko priestorov pre niekoľko zariadení. Prineste rôzne cestovné gadgety, o ktoré sa tiež staráte, rovnako ako ďalšie, ktoré by sa mohli stratiť alebo ukradnúť. Dobrým, celkovým cestovným zariadením by malo byť fotoaparát, telefón, webové zariadenie, prenosná hudba, ako aj filmový prehrávač, ako aj čitateľ elektronickej knihy.

Trvanlivosť – Krehované gadgety sú zlým investíciou do najjemnejších prostredí, ale cestovné pomôcky sú však potrebné, aby boli ďalšie ťažko ponúkané s ďalšími klepaním, škrabancami a extrémnou rozmanitosťou podmienok poveternostných podmienok, s ktorými sa cestujúci pravdepodobne stretne.

Ľahké, ako aj kompaktné – vždy sme sa dotkli toho, prečo je váha takým dôležitým faktorom v cestovných gadgetoch, ale tiež vyžaduje, aby mali vo väčšine vreciek málo dostatočné množstvo na to, aby sa vo väčšine vreciek starali, pričom sú dostatočné na to, aby robili všetko, čo vyžaduje.

Obsah

Takže so všetkými týmito požiadavkami presne, ako presne určuje laser ASUS Zenfone 2 5.0 v tvrdom svete cestovných gadgetov?

cena
Multi-funkčnosť pre hráčov-ďalšia odmena

Trvanlivosť
Ľahký a kompaktný
Rozhodnutie – Presne ako drží laser ASUS Zenfone 2 5.0 v tvrdom svete lacných cestovných gadgetov?

Takže so všetkými týmito požiadavkami presne, ako presne určuje laser ASUS Zenfone 2 5.0 v tvrdom svete cestovných gadgetov?

cena

Cena za 7995 PHP na Filipínach, ako aj približne 200 USD v Spojených štátoch, sa ASUS Zenfone 2 zaoberá tým, aby sa udržal v lacnej rozmanitosti pod 200 USD na Filipínach, ako aj presne na lacnej známke 200 dolárov v USA. Toto nie je neprimeraná investícia do cestovného zariadenia veľkosti vrecka, ktorá by mala robiť celkom čokoľvek, čo typický batoh potrebuje. Takže vyzerá dobre na ceny!

Multifunkčnosť

Až do vysokej kvality ako cestovný gadget batohu hľadáme skvelý výkon ako telefón, fotoaparát, webové zariadenie, čítačku mapov GPS, prenosná hudba, ako aj filmový prehrávač, ako aj čítačka elektronických kníh. Pozrime sa teda na to, čo v týchto oblastiach ponúka laser ASUS Zenfone 2 5.0:

Telefón

Nič veľa hlási tu. V dnešnej dobe telefón už nie je primárne telefónom, je to niečo iné, čo váš počítač s veľkosťou vrecka robí! Len sa ubezpečte, že môžete robiť, ako aj telefonovať, ako aj posielať textové správy-ak sa cítite stará škola, to je!

fotoaparát

Všetko v jednom cestovných gadgetoch vyžaduje kvalitný, jednoduchý využitie fotoaparátu, ktorý je rýchly na to, aby zachytil neuveriteľné chvíle, ktoré budete mať na svojich cestách. Tento ASUS má primárnu kameru 13 MP; 4128 x 3096 pixelov, laserové automatické zaostrovanie, ako aj dvojitý (duálny tón) flash. V Human Speak – máte fotoaparát, ktorý by mal robiť snímky za väčšinu podmienok. Ďalšie funkcie, ako je geo-označovanie, dotykové zaostrenie, riešenie detekcie, Panorama, HDR, pridávajú k dohode ďalšiu použiteľnosť. Predná alebo selfie fotoaparát je iba 5 MP, prečo však vlastne beriete selfies? Prestaňte fotografovať seba a chytiť spomienky na Incnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *