Kde piť v Sydney – Eau de Vie, Darlinghurst

Tento týždeň v piatok Drinks sa nachádza v temných výklenkoch Darlinghurst v Sydney. Eau de Vie zahŕňa zabudnuté metódy veľkých spôsobov, fantastických služieb a pozoruhodných nápojov, objíma štýl ‘20. rokov s rozmachom.

Zasvätený Bon Vivant v nás všetkých, zákaz Tommy Tommy Tomy the Jazz-Infused, vám povie, aby ste sa kopali späť, ako aj pitie ako svet vonku.

Nie je to miesto pre mydlový škuner poklepaného šumivého ležiaka. Takáto veľká pýcha v skutočnosti existuje dokonca aj Tantalus, ktorý udržiava svoje drahé, veľa delikátnych liehovín bez rizika z hromady.

Vo vnútri dreveného rámu sú uzamknuté dekantéry neobvyklého škótskeho, koňakov a tequily horného konca za viac ako 60 dolárov za dram. Existujú však ďalšie ponuky. Rovnako ako v krásne osvetlenej atmosfére baru a salóniku budete rýchlo v pokušení.

Zvládol som tu, aby som tu objavil pivo. Vynikajúce pivo: Pár špeciálov lorda Nelsona, fascinujúceho domáceho ležiaka, ako aj mimoriadne dobré pivo San Fran s názvom Anchor Heavy Pary, ktorú by som šťastne pil.

Červené víno je tiež v poriadku, avšak sú to zmiešané nápoje, ktoré odlišujú tento úžasný bar. Menu je komplexné, ale nikde neobjavíte náznak nízko kobylky alebo Brandy Alexander. Za týmto účelom je to trochu snobstvo – keď sa to týka nápojov najvyššej kvality, mám rád Snobby!

Zmiešané nápoje sú okolo 20 dolárov (až na oveľa nákladnejšie výnimky), ako aj za to, že dostanete vynikajúci nápoj, ktorý môžem zaručiť, že budete skutočne bez rovnosti, ako aj vás pobavíte. Nehovorím, že sa baví kýčovité crus-cruis-from-cocktail. Metóda títo muži robia zmiešaný nápoj, je oveľa viac ako vedecká misia NASA.

Vezmite napríklad Zacapa staromódne (vďaka, budem!). Zacapa rum sa mieša s Pedro Zimenez Sherry, ako aj štipkou korenia. Podávané v krištáľovom staromódnom skle na ručne vyrezanej gule ľadu s veľkosťou dámskej päsť a dokončené sprejom pomarančového oleja. Je to majstrovské dielo.

A čo viac, ak sa domnievate, že sa budete riadiť Au de Vie rutinne, pravdepodobne by ste chceli investovať do svojej vlastnej fľaše hornej kôry Hooch. Personál ho uloží v stene skriniek s jedným fľašom nápojov, aby ste získali prístup vždy, keď ste smädní.

Existuje niekoľko tipov, ktoré si môžete vybrať, napríklad z fľaše Ketel One Vodka 170 dolárov, Tanqueray č. 10, 245 $, Zacapa Xo Rum 360 $ alebo Johnnie Walker Blue Label King George V (odlišná od rutinnej modrej značky) za 1050 dolárov. Ach, rovnako ako ste nevyhnutný – samozrejme!

Na jedlo, ako aj práve tu, je tu veľa, z ktorých si môžete vybrať. Rovnako ako ponuka nápojov, je to všetko trochu zvláštne. Charcuterie, ako aj výber Salumi (13 dolárov alebo 24 dolárov za možnosť 3) sú chutné – nenechajte si ujsť Eau de Vie thirlmere Duck Parfait.

Viac značného jedla prichádza medzi 13 – 20 dolárov (nemôže ísť okolo klubového sendviča Eau de Vie z domáceho parfaitu, fajčenej pancetty, konfit cibule, ako aj jablko, ako aj Vanilla Aioli na brioche za 18 dolárov), ako aj syr rovnako Rovnako ako dezerty sú tiež vynikajúce.

Zamierte na Eau de Vie čo najskôr-sľubujem, že to bude najlepšie nápoje na knock-off-work, s ktorým kedy začnete svoj víkend, sľubujem!

Nájdite bar zastrčený zadnou časťou hotela Kirketon – 229 Darlinghurst Road, Darlinghurst Daily od 18:00 do od pondelka do soboty od 18:00 do soboty. Nedeľa vykopne o polnoci.

www: eaudevie.com.au – web
Rezervácie: eaudevie.com.au – rezervácie
Telefón: 0422 263 226
Kontakt E -mail: info@eaudevie.com.au
Menu nápojov: eaudevie.com.au – nápoje
Menu jedla: eaudevie.com.au – jedlo

Obrázky pána Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *