Koľko výročí oslavujete ako pár?

*Najzaujímavejšia vec, ktorú povedal, povedala, že sa pýta, či sa budeme na konci každého príspevku vydávať! Obaja píšeme na rovnakú tému, ale po jej zverejnení si prečítame prácu druhého.*

To povedal / povedala, že príspevok je inšpirovaný otázkou Sonia of Sonia Styling, ktorá sa pýtala:

Akonáhle ste vydatá, prestanete oslavovať výročie randenia a oslavujete iba svoje výročie svadby?

Povedal:

Neboli by sme pán a pani Romanka bez alarmujúceho počtu romantických dátumov na oslavu, však?!

Povedala:

Rád oslavujem pri akejkoľvek príležitosti, takže čím viac veselejší. Nezabudnite nastaviť alarmy, aby ste na ne nezabudli

A čo viac, hovorí:

Pravdepodobne je to moja chyba, že máme toľko významných dátumov na oslavu. Nevadí mi to – v skutočnosti ma to udržiava na nohách. Absolútne si pamätám, že si pamätám narodeniny ľudí.

Len som zistil, kedy sú narodeniny mojej priamej rodiny (môj otec je ľahký, pretože je to deň po mojom), inak musím vytvoriť malé vzory rande, ako je narodeniny pani Romance, sú presne jeden týždeň pred Vianocovým dňom.

Krátke a dlhé z toho je to, že oslavujeme 15. miesto v mesiaci. Znie to veľa, však? Ale je tu dobrý dôvod. Keď sme sa prvýkrát začali vidieť, netušili sme, či sa znova uvidíme, keď som odišiel z Austrálie, aby sme sa vrátili do Anglicka. Stalo by sa to pred našim prvým výročím.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli urobiť mesačné výročie, keď sme sa stretli: na slávnostnom otvorení olympijských hier v Sydney – 15. septembra 2000.

V dnešnej dobe to nie je veľká vec – len si želáme navzájom šťastnú „miniverzár“ – frázu, ktorú som razil – potom 15. septembra, náš „Maxiversary“, zvyčajne robíme niečo trochu zvláštnejšie. Ideme na večeru alebo si spolu užívame deň.

V týchto dňoch samozrejme Maxiversary bol nahradený našim výročím svadby – 8. marca. Našťastie (a možno náhodne) toto je tiež Medzinárodný deň žien – ďalší užitočný spôsob, ako si pamätať tento veľmi dôležitý deň!

Pre naše výročie z toho zvyčajne robíme veľa. Stále si užívame dodržiavanie tých podivných tradičných pravidiel o tom, z čoho by sa mal každý rok poskytnúť. Papier pre prvý rok, bavlna pre 2.. Sú tak náhodné, že je zábavnou výzvou kúpiť si navzájom niečo zvláštne.

Tento odkaz na About.com je celkom dobrý pre zoznam všetkých darčekov výročia od 1. do 100.

Naozaj sa tešíme, že sme spolu s tým, že sme spolu – nikdy sme si nemysleli, že sa znova uvidíme, keď mi dôjdu vízum, a bol som nútený vrátiť sa do Anglicka. Ako sa ukázalo, bol som späť v Sydney do jedného mesiaca, ale to nie je zmysel.

Ale odvtedy, čo sme sa rozhodli čo najviac využiť každý mesiac, sme spolu strávili všetky tie neisté pred rokmi, len trochu gesta, aby sme povedali „Milujem ťa“ každý mesiac, znamená toľko. Nemôžem to dosť odporučiť.

A ďalšia vec, hovorí:

Keď sme s pánom Romany prvýkrát začali chodiť, boli sme akýmsi sviatočnou romantikou. Cestoval po svete a nemyslel som si, že budeme spolu dlho.

Začali sme oslavovať „mini-verzie“, ktoré sú mesačné výročia od chvíle, keď sme začali chodiť.

Oslávili sme 3 miniversáre skôr, ako musel odísť, a hneď po odchode som vedel, že je to skutočná vec. Našťastie sa vrátil do 30 dní od príchodu domov a teraz je zvyšok história.

Tieto výročie randenia boli pre nás také dôležité a my sme ich nechali chodiť takmer 14 rokov. (Nemôžem uveriť, že je to tak dlho!)

Na začiatku by sme si vymieňali dary, ale teraz robíme niečo viac nízko. Je to viac o tom, ako pre vášho partnera urobiť niečo zvláštne, ako utrácať veľa peňazí. Môžeme sa vydať na ohromujúcu večeru alebo kino Gold Class Cinema alebo si len dať noc doma.

Keď sme plánovali našu svadbu, vybrali sme si dátum na koordináciu s našim výročím datovania. Sú od seba vzdialené 6 mesiacov, takže pre každú z nich môžeme mať veľkú oslavu a funguje to pre nás.

Teraz, keď sme boli spolu tak dlho, premýšľal som o prechode na výročie svadby, ale stále milujem oslavu oboch.

Pre každodenný život je také ľahké prevziať sa a začnete sa brať navzájom ako samozrejmosť. Pamätanie si nášho miniversaru každý mesiac je krásnou pripomienkou, aby ste si navzájom urobili čas a urobili niečo zvláštne. A milujem ďalší dôvod na darovanie

Ak máte problémy s zapamätaním si svojich výročí, odporúčame vám nastaviť upozornenia na kalendár, ktoré vám pomôžu. Ak je váš partner ten, kto vždy zabudne, môžete ich pozvať do svojho kalendára, aby dostali aj pripomenutie.

Ak urobíte niečo úžasné každé výročie, som si istý, že ani jeden z vás nezabudne nabudúce.

Čo robíte na oslavu svojho výročia? Po svadbe ste vykopali svoje výročie randenia?

Fotografie z nášho svadobného dňa, fotografované fotografovaním vo Firme Fotografia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *