Čo ti naznačuje romantika? Carly Jacobs z Smaggle.com

Pýtame sa nášho krásneho dobrého priateľa Carly z Smaggle.com Čo jej znamená romantika. Pripravte sa na nejaké poučné, vtipné a dôkladné riešenie tohto náročného obavy ženy, ktorá vám pomáha byť hviezdou vášho vlastného života!

Pochopili sme, že sme na šampióne, keď sme požiadali Carly o jej pohľad na romantiku. Jej názory na život sú to, čo by som telefonoval singulárne. Je otvorená, pevná vo svojich presvedčeniach, ako aj mnoho významne prakticky tak šialených, ako je krásna.

Jej stránka Smaggle je komentár k životu a objavovanie nových metód na jeho zvládnutie. Carly tiež točí priadzu (prepáčte) na Crochet Coach, kde zdieľa svoje porozumenie tohto mimoriadne prominentného remesla Yoda.

Pokiaľ ide o romantiku, Carly, ako aj jej mnoho vynikajúcich chlapcov, pán Smaggle bol spolu už veľkú časť svojho života, čo naznačuje, že si navzájom veľmi dobre rozumejú.

Tu je to, čo Carly musí uviesť na to, čo jej romantika znamená.

Čo ti naznačuje romantika? Carly Jacobs – Smaggle.com

1. Čo je niečo očarujúce, čo pre vás niekto urobil?

Pán Smaggle nabíja všetku moju elektroniku každú noc. Nie je pre mňa nič očarujúcejšie, ako pochopenie, že o mne verí. Ako by presne pochopil, aké nešťastné budem, ak mi doteraz dôjde k mimoriadnemu spánku, keď som v knižnici, takže po tom, čo som odišiel spať, zapojil všetky svoje veci.

Rovnako mi robí šálky čaju každý deň, ako aj bežne prichádza z obchodov s trochou zariadenia alebo niečím, čo mi uľahčí život. Trávi veľa času zabezpečovaním, že ma potešilo, čo je veľmi romantické. Alebo by to mohlo byť len to, že uprednostňuje život, keď nie som nevrlý …

Och, podobne jeseň spí oveľa lepšie, ak ho lyžičím, ale ide do postele neskôr ako ja, takže ak mám ťažkosti s spánkom, príde spať a nechať ho na lyžicu, až kým spím na jeseň , rovnako ako potom vstane a pokračuje vo svojom večeri.

Aké je to eso?

2. Čo je najkrajšie, čo ste urobili pre niekoho iného?

Na prvé výročie som vzal pána Smaggleho v horúcom vzduchu. To bolo očarujúce AF.

Kúpil som mu elegantný Lego, ktorý bol minulý rok na Vianoce, čo je podľa môjho názoru očarujúce, pretože som ho videl, ako si v posledných rokoch veľakrát vyberie tú prekliatu vec, ale nemohol však potvrdiť nákup, ak pre seba.

Zvládol som to, aby som to sledoval na internete – bol tak nadšený. Opäť verím, že skutočná romantika je o tom, že je premyslená.

Pán Smaggle tiež funguje oveľa lepšie, keď je dom elegantný, takže ak má stresujúci deň, vyčistím dom, varím večeru a uistite sa, že má šálku čaju, keď sa vráti domov.

Raz som tiež zložil poznámku mladému chlapcovi v mojom autobuse a požiadal som ho. Nikdy ma nenazval, rovnako ako už so mnou nikdy nehovoril. Majster romantiky: profesionálna úroveň.

3. Aké denné malé veci objavujete romantické?

Verím, že smiech je romantický. Bol som s pánom Smaggle 11 rokov, rovnako ako stále robí rozkošné veci, aby ma každý deň rozosmial. Je to smiešne, pretože veľké ponuky ľudí v dlhodobých spojeniach hovoria o „lesk využívaní“, ale pre nás to jednoducho nebolo.

Verím, že byť hlúpy, láskavý, podporný a veselý, je to všetko, čo potrebujete. Len kúsok vecí, ako ma neočakávané s tmavou čokoládou, keď si v noci pripravuje čaj alebo kúpil film, ktorý si skutočne chcem pozrieť, ako aj nechať ho pripraviť ísť, keď sa hodíme na noc.

Zabalím mu občerstvenie a nútim ho, aby si urobil popoludňajšie chôdze. Rovnako poškriabam hlavu, ktorú miluje. Je to skutočne len o hľadaní každého druhého.

4. Čo si myslíte, že je očarujúce, že ostatní nemusia?

Pán Smaggle, rovnako ako sa mi to páči, keď sa ten druhý visí na toalete, ako aj rozhovory, keď sa sprchujeme. Sprchy sú také únavné – vyžadujete sprchový kamarát. Rovnako verím, že byť krásni pre ľudí, ktorí sa mi páčia, je romantické.

Správa nápojov je tiež skvelá. Nielenže sa pán Smaggle uistite, že mám preferované červené víno, keď príde môj bestie, ale tiež sa ubezpečí, že máme preferované víno.

Rovnako sa mi to páči, keď partneri iných ľudí sa vždy uistia, že mám drink. Je to skutočne milé. Poznámka: Jim je v tom nesmierne skvelý, ale môže to byť len preto, že uprednostňuje mnohých ľudí, keď sú omietnutí.

Extra poznámka

Keď som to skladal, sedím v kaviarni, kde starší pán práve kráčal rovnako ako jeho partner a zasadil na jej pery obrovský bozk. Taká krásna. To je svinstvo, o ktorom hovorím.

Ďakujem vám veľmi pekne, Carly za vaše hlboké a úprimné názory na romantiku. S tým, čo ste povedali, by sme sa nemohli oveľa viac dohodnúť.

Mimochodom, vy ste najlepšie o mne, čo uprednostňujem ľudí, keď sú omietnuté, ale rovnako sa teším, že vás budem mať ako partnera na pitie. Vaša ruka je prakticky taká guma ako moja!Nezabudnite skontrolovať Carly’s Stránky Smaggle.com, ako aj CrochetCoach.com, kde nájdete oveľa viac jej zábavného vtipu, múdrosti Sage, ako aj zaujímavého pohľadu na … no, všetko!

A teraz je na rade: Povedzte nám – čo vám naznačuje romantika?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *