Ako poraziť fronty v budove Empire State Building

Milujem New York. Ale nenávidím fronty.

Podobne ako Briti, aj Američania sa zdá, že si naozaj užívajú frontu. Musí to byť Talian vo mne, ktorý chce vždy obísť systém.

Za mnoho vecí v New Yorku by ste mali očakávať, že budete čakať, ako sú turistické atrakcie, reštaurácie (dokonca s rezerváciou) a taxíky v špičke.

Nie som taký pacient. Keď nám naši priatelia povedali o tom, aká dobrá je expresná línia v budove Empire State, neváhali sme skočiť do frontov.

Normálne ceny vstupeniek pre budovu Empire State Building sú 27 dolárov, ale za 50 dolárov sa môžete dostať za zamatové laná a až do 86. poschodia za pár minút.

Najlepšia vec na výslovnej línii sú otvorené pohľady z unavených turistov čakajúcich vo fronte, zatiaľ čo uniformovaní strážcovia volajú výťah práve pre vás.

Najmä keď idete pri západe slnka ako my. Fronty sú často najdlhšie tesne pred západom slnka, takže lístok Express skutočne stojí za to. Nechcete nechať ujsť slnko zapadnuté nad Manhattan, pretože ste vo fronte.

Chcete vidieť tento pohľad.

Ďalšou najlepšou vecou na výslovných lístkoch je, že vám umožňujú skočiť aj na cestu dole. Možno vám nevadí čakanie na hodinu, aby ste sa dostali na platformu na sledovanie, ale budete sa zblázniť s frontami, aby ste sa dostali z budovy.

Stojí to tiež za to, ak máte iba krátky pobyt v meste a nechcete strácať čas. Ak je to vaša prvá cesta do New Yorku, budete sa chcieť pozrieť na nášho sprievodcu prvého časovača po NYC, kde nájdete naše kompletné tipy na mesto.

Ak ste lacní a nechcete platiť za expresné lístky navyše, musíte ísť mimo časov špičky, aby ste porazili fronty. Empire State Building je otvorená od 8:00 do 2:00 denne a dorazí prvú vec alebo po 23:00 pre najkratšie fronty.

Ale otázka zostáva, uprednostňujete výhľady z budovy Empire State alebo Top of the Rock?

Obrázky pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *