Preskúmanie Leavenworth, Washington

Leavenworth, Washington je populárny turistický cieľ postavený na okraji národného lesa Wenatchee asi dvojhodinovú jazdu od Veľkého Seattlu vo Washingtone.

Minulú jar sme urobili krátku obchádzku do centra mesta Leavenworth na ceste domov z jazera Chelan.

Zámerom Leavenworth je úplne modelovaný po bavorskej dedine, má vás priviesť do srdca strednej Európy. Od Lederhosenu po Maypoles, Cuckoo Clocks, pivo Steins a čestné kozy pre dobré hory, Leavenworth dobre vytvoril špeciálny výklenok, ktorý stojí za to skontrolovať v reálnom živote.

Mountain Goat Spoting!

Pretože sme boli na ceste domov do Oregonu, strávili sme iba niekoľko hodín v nákupnej štvrti v centre mesta. Po pravde povedané, nájdenie parkovacieho miesta vozidla nebolo ľahké. Cesty sú sklonené a úzke a vedia, ako paralelný park sa hodil.

Downtown Leavenworth

Počas umeleckého festivalu sme sa odhlásili a jednotky farebných tanečníkov sa zhromaždili pri altánku v Front Street Park. Zostali sme chvíľu a pripojili sme sa k povzbudzovaniu a tlieskaniu.

Bavorský tanečník

Zatiaľ čo veľa obchodov a reštaurácií je sklamaním turistov (Coldstone Creamery v replike budovy zo 17. storočia je stále Coldstone Creamery), pred cestou domov sme často podávajú vynikajúcu pekáreň, ktorá podávala rôzne autentické chleby a pečivo.

Bavorský pekárň

Celkovo je cesta do Leavenworth ohromujúca a mesto je určite jedinečné. Chceli by sme sa vrátiť a plne preskúmať veľa aktivít, festivalov a atrakcií regiónu na budúcom výlete.

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Vychutnajte si vianočný trh v nemeckom štýle v Oregonyou, že si môžete myslieť, že musíte cestovať do skutočného nemeckého mesta alebo prinajmenšom do „bavorskej dediny“, ako je Leavenworth, Washington, ktoré vychádza všetko vo vianočnom čase. Ale odpoveď je nie! Môžete sa pozrieť na podmanivé mesto Cottage Grove v Oregone a mať podobný zážitok. A …
30. novembra 2019 v „Oregon“

Nájdenie Cape Flattery, Washington predstavuje celý týždeň na úplné preskúmanie olympijského polostrova Washington State, a zistil, že najtestrajší bod v susedných Spojených štátoch spotreboval celé popoludnie. Pomenovaný britským prieskumníkom Jamesom Cookom v roku 1778 leží Cape Ligattery pri ústach Juan de Fuca; 96 míľové telo…
15. júla 2018 v „Naše výlety“

Tenino, Washington: Historické lekcie a ohromujúci lomový kúpalisko Pooltenino, Washington je podivne obľúbený pre dve veci. Po prvé, armáda Spojených štátov použila geografickú mapu Tenino ako konvenčnú v čítaní/výcviku mapy vzhľadom na to, že v polovici 70. rokov (kvôli rozmanitosti rôznych symbolov používaných na mape). Po druhé, keď sa miestna banka zatvorila počas úžasnej depresie,…
17. augusta 2018 v „Naše výlety“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *