12 Ľahké konzervované recepty na tuniaky, ktoré môžete robiť doma!

Späť na vysokej škole av mojich prvých rokoch ako Yuppie som bol poháňaný konzervovaným tuniakom. Kedysi som vyrábala sendviče pomocou konzervovaného tuniaka a tuniaka s sójovou omáčkou, kalamansi, cibuľou a vajcom. Viem, že to nie je ideálne, ale v rukách som nemal veľa času. Konzervovaný tuniak bol celkom prístupný a pohodlný.

Tun tuniaka je populárny produkt v konzervách na celom svete, najmä medzi rušnými včelami, pretože je ľahké sa ľahko uložiť a ľahko sa pripraviť. Od začiatku obdobia karantény, pretože som sa trochu bál ísť von, zistil som, že sa spolieham na konzervovaný tuniak, keď nám dôjdu čerstvé ingrediencie. Ale pretože nemôžem robiť sendviče zakaždým, česal som cez internet, aby som našiel viac spôsobov, ako si vychutnať konzervovaný tuniak. Tu je niekoľko kreatívnych a praktických receptov, ktoré sme našli na YouTube.

Čo je v tomto sprievodcovi pokryté?

Tuniak
Chlieb
Tuniaka
Korenený tuniak rýb
Tuna ovsené vločky, sendviče tuniaka a tunia
Recepty na tuniaky
Viac tipov na YouTube ⬇ súvisiace príspevky:

Tuniak

Kanál receptu Negosyo zdieľa svoj recept na tuniak sisig pomocou konzervovaného tuniaka, červenej cibule, zázvoru, červenej chilli, zelenej chilli, čierneho korenia, cukru, tekutého korenia, kalamansi, majonézy a Chicharonu. Merania a odhadovaná cena sú zahrnuté aj do popisového poľa videa. Recept je dobrý pre 3-4 porcie.

Prihláste sa na odber receptu negosyo tu!

Chlieb

Recept Nanay Lady’s Tuns Pie nevyžaduje výrobu cesto od nuly. Stačí si kúpiť bochník a je dobré ísť. Okrem chleba tuniaka a bochníka patrí ingrediencie cibuľu, majonéza, syr, vajcia a drobky chleba. Kompletný zoznam prísad a textový formát pre postup varenia sa nachádza aj v políčku Popis.

Prihláste sa na odber Nanay Lady tu!

Tuniaka

Foodie Pinoy robí svoju verziu Pinoy obľúbenú Lumpiu pomocou tuniaka ako výplň. Ďalšími ingredienciami, ktoré použila, sú cesnak, cibuľa, paprika, zemiaky, mrkva a Lumpia Wrapper.

Prihláste sa na odber Foodie Pinoy tu!

Korenený tuniak rýb

Gordon Ramsay spája svoju mágiu v kuchyni, keď nám ukazuje, ako pripraviť rybie koláče pomocou konzervovaného tuniaka. Ďalšími ingredienciami, ktoré používal, sú vodné gaštany, jarná cibuľa, zázvor, koriander, červená chilli, čerstvé limetkové listy kaffiru (alebo používajú bobkové listy), vajcia, rybie omáčka, soľ a čierne korenie. Pre vodné gaštany si ho môžete kúpiť v plechovke. Pre namáčaciu omáčku sa môžete rozhodnúť sledovať jeho recept alebo si vytvoriť svoj vlastný.

Prihláste sa na odber Gordon Ramsay tu!

Tuna ovsené vločky, sendviče tuniaka a tunia

Varenie potravín navrhlo štyri recepty s vysokým obsahom bielkovín, ktoré môžete mať na obed, večeru, občerstvenie alebo dokonca jedlo po tréningu. Video predstavuje nasledujúce:

Sendvič

Ovsené vločky tuniaka

Tuniak quinoa

Špagety tuniaka a paradajková omáčka

Prihláste sa na odber kuchárskej foodie tu!

Recepty na tuniaky

Pre tých, ktorí sledujú svoju váhu, tento kanál tento kanál pripravuje štyri zdravé recepty na tuniaky, ktoré sú ľahké, ale naplnia sa. Bez potreby variť, uvariť alebo piecť, šalátové misky sa určite ľahko vyrábajú – len hodte ingrediencie do misky a nalejte šalátový dresing. To je všetko! Video predstavuje nasledujúce recepty na šalát z tuniaka:

Tuniak avokádo

CoeCpea Tuna Salad w/ špenát

Tuniak a kukuričný šalát

Quinoa tuňový šalát

Prihláste sa na odber tejto stránky!

2020 • 7 • 9

Viac tipov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

Tamilok v Kinabuchs: kde jesť v Puerto Princesa, Palawan

Jonah’s Fruit Shake and Snack Bar: Kde jesť v Boracay na Filipínach

Farma včelí: včelárstvo

Donguri okonomiyaki Dining v Kjóte v Japonsku

Vysoko na inšpirácii: 5 ázijských reštaurácií v Dubaji

15 May-Try Potraviness v Kyushu (Fukuoka, Nagasaki, Kumamoto, Oita & Saga)

Potdog Street Dodávka: Zmrazené balíčky + Ako objednať

10 jednoduchých receptov Merienda, ktoré môžete vyskúšať doma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *