Niektoré umenie, iné ocenenia, ako aj celé veľké množstvo Yarra

, ako viete, nie je to tak, že sme odpočívali na našich vavrínoch … nie že by som mal nejaký typ koncepcie, čo to skutočne znamená … avšak okrem Konferencia, 18. narodeniny našej neter, vyhrali sme komponujúcu súťaž, ako aj sťahovací dom, sme tiež využili fantastickú šancu ísť do ešte jednej časti Austrálie, ktorú ani jeden z nás nikdy nebol.

Tento týždeň sme skontrolovali región Yarra vo Viktórii, aby sme skontrolovali nový hotel v meste Marysville. Marysville priniesol správu z najhoršieho možného dôvodu v roku 2009, keď sa zúrivý požiar zametol s oblasťou, ktorá ničila čokoľvek na jej ceste.

Mali sme záujem presne vidieť, ako sa veci deje v tejto vytrvalej, ale malebnej časti sveta.

Rovnako sme mali tú česť sprevádzať nášho kamaráta Nikki Parkinsona z Stylingyou.com.au do Telstra Service Awards, z ktorých bola finalistka.

Každopádne neposkytneme žiadny druh oveľa viac. Tu je náš týždeň s Instagramom!

Je to posledný týždeň výstavy Archibald Ceny v umeleckej galérii NSW, takže sme nakoniec objavili náhradné pár hodín na kontrolu umenia. Práve tu sú niekoľko neuveriteľných kúskov, ale robím skôr, ako je táto zvláštna socha od vynikajúcej menom Karl de Waal.

Tento obrázok nie je na našom informačnom kanáli Instagramu (zatiaľ) sa mi však páči hĺbka zamerania, ktoré získate, rovnako ako iba zvláštnosť konceptu umelca.

Dnes popoludní sme sa uspokojili s mimoriadne osobným Nickom z Zomato – predtým Metropolitan Spoon. Poskytol nám tento mimoriadny muffin od spoločnosti Nutorious, ktorý vyrába všetky neuveriteľné pochúťky na báze orechov. Jedná sa o zasklenú orech, ako aj malinový muffin s karamelom a injekciou arašidového masla!

Viem!

Obrázok s láskavým dovolením @thereMarksgroup.
Dnes večer – napriek môjmu predchádzajúcemu muffinovému vykorisťovaniu, ktoré sa vykorisťujú – sa zaoberal, aby som sa zachytil do môjho slávnostného odovzdávania cien Black Tary Awards. Nikki z Stylingyou.com.au pozval pani Romance, ako aj mňa, ako aj niekoľko ďalších zo skupiny Narodubles Group po ceny Telstra Service Awards.

Je to trochu ako byť v Oscaroch s výnimočným jedlom a podávaním bieleho vína, ako aj niektorých neuveriteľných reproduktorov, ktoré poskytujú hlavnéláty.

Nakoniec sme sa dostali na Yarru, aby sme skontrolovali hotel Vibe, ktorý sa otvoril v Marysville v marci tohto roku.

Chceli sme vidieť, čo nakoniec skončilo z tohto nešťastného bitového mesta, ktoré kedy uvažovalo, že hrozný bushfire zničil tak veľa životov, ako aj budov v tom, čo ľudia teraz označujú ako čierna sobota 7. februára 2009.

Marysville, ako aj jeho ľudia sa ukázali ako úžasne, ako aj odolné, ako aj mesto je úplne späť na hore. Hotel Vibe sa cíti, akoby bol vždy súčasťou mesta, čo je dôkazom jeho dizajnu. Rovnako ako samozrejme, je to veľmi pohodlné.

Každopádne sme smerovali len trochu z mesta, aby sme videli Steaenson Falls. Tieto 84 metrov vysoké pády sú dosť nádherné … rovnako ako nám poskytujú šancu hrať sa aj s našou Olympus Cam. Tento výstrel je odobratý rýchlosťou clony 0,5 sekundy. To je to, čo spôsobilo, že voda vyzerala jemne a biela. Pekné, ay?

Dnes ráno sme prišli nakŕmiť ryby. Toto je pstruh Buxton, ako aj Salmon Farm v Buxtone ďalšie mesto spolu z Marysville. Práve tu môžete buď kŕmiť ryby, alebo pre nich naozaj ryby, ako aj vziať to, čo chytíte na večeru.

Rozhodli sme sa, že celé lososa môže byť pre nás trochu veľa, ale kŕmenie v tomto nádhernom prostredí je mimoriadne relaxačné.

Na Say-So z Phil, manažéra vibrácie, sme sa objavili do obchodu Lolly v Marysville, kde môžete získať čerstvý chlieb. Táto olivová kyslách je vynikajúca. Z farmy Buxton Fish sme si vybrali údenú pstruhovú filé, ako aj paštétu lososa, ako aj sme odviezli z mesta do dosť piknikovej oblasti v lese.

To je skutočne to, čo naznačuje ísť do Yarry. Najčerstvejší Create v najkrajšom prostredí.

Okolo tejto časti krajiny Victoria je veľa neuveriteľných ciest. Táto cesta do Marysville s týčiacimi sa stromami a chamtivými poliami je perfektná fotografia, ale cesta nad horami nazývaná Black Spur je skutočná horská dráha. Stojí za to prísť práve tu len pre jazdu!

Dnes večer sme sa rozhodli ísť miestne. Hotel Buxton – alebo „Bucky“, ako sa to chápe – má fantastický pocit. Rovnako je k dispozícii niekoľko zaujímavých pomenovaných Brews. Sotva by som sa mohol pozrieť na barwoman do očí, keď som si kúpil rozrušený kohútik, ale stojí za to sa začervenať.

Tento jablčný mušt je 100% pestovaný a vyrobený v Yarre, rovnako ako je to znepokojivo pitné.

Jedlo v Bucky’s tiež celkom populárne. Moja hydina Parmigiana je masívna aj chutná … rovnako ako to vyzerá, že moje čipy sú tiež dosť príťažlivé, nie je to tak. Pani Romance nikdy neprestane pracovať na území šance na NiCK moje jedlo, keď som rozptýlený!

Ukradnuté jedlo však chutí oveľa lepšie.

Dokonca aj romantika Hair je v akcii práve tu v Yarre. Je celkom nezvyčajné získať poveternostné podmienky, ako je tento vo Victorii, tentoraz okolo roka, takže z toho vyťažíme maximum. ako aj prečo nie, keď je názor taký veľký …

Aký bol tvoj víkend? Aký je najkrajší nápoj, aký ste kedy kúpili? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky pána aj pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.Butcher – Účet Insta MRS R, ako aj @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *